21/02/2026
„Lecz my nie jesteśmy z tych, którzy się cofają i giną, lecz z tych, którzy wierzą i zachowują duszę’ (Hebrajczyków 10, 38).
Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy przez te lata służą na ulicy – poprzez miłosierdzie, wypełnianie potrzeb mieszkańców, docieranie do samotnych, w kryzysie, bezdomnych, ubogich i uzależnionych. Jesteśmy tu, by podać im rękę – zarówno przez Ewangelię, jak i przez tradycyjną pomoc: ciepły posiłek, dobre słowo, zachętę do szukania wsparcia w ośrodkach. Dziękujemy z całego serca każdemu wolontariuszowi – bez Was ten dar miłosierdzia nie byłby możliwy.”