05/02/2026
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy Parafianie, Szanowni Państwo.
Z pewnością wszyscy doświadczyli problemów związanych z groźnym obliczem zimy w postaci oblodzeń na drogach, chodnikach i własnych posesjach. W związku z tym dziś nie było Mszy Świętej, ponieważ nie udało mi się zapewnić bezpiecznego dotarcia do świątyni i zlikwidować niedogodności, wynikających ze stanu oblodzenia kostki przykościelnej i parkingu. Przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
Również w związku z trudnymi warunkami odwołuję pierwszopiątkową wizytę u chorych. Odwiedziny chorych przekładam na przyszły piątek i mam nadzieję, że nic już nie stanie na przeszkodzie, żeby chorych odwiedzić z posługą sakramentalną.
Jednocześnie zapraszam panów z odpowiednimi narzędziami do pomocy przy usunięciu oblodzenia przy kościele parafialnym jutro (piątek 6 lutego) o godz. 15:30, a w Kierżnie w sobotę (7 lutego) również o godz. 15:30.
Szanowni Państwo, Uważajcie na siebie, zwłaszcza osoby starsze. Zachęcam do zainteresowania się sytuacją osób samotnych, starszych, schorowanych, czy może jest potrzebna jakaś pomoc w sąsiedztwie. Jednocześnie jeśli jest taka potrzeba, zrobienia zakupów lub innej pomocy w tych trudnych warunkach, to służę pomocą i proszę o kontakt ze mną.
Pozdrawiam Wszystkich.
ks. Marcin.