10/01/2024
Pozwólcie, że podziękuję WSZYSTKIM Ludziom Dobrej Woli, którzy wsparli projekt: WIELKIE SIEDLECKIE KOLĘDOWANIE.
UWAGA - najważniejsze!!!:
WIELKIE SIEDLECKIE KOLĘDOWANIE stworzyliśmy, wspólnie z moimi przyjaciółmi muzykami, dyrygentami z ogromnym zaangażowaniem śpiewaków, Ich Rodziców i Rodzin - WŁASNYMI SIŁAMI ORGANIZACYJNYMI i FINANSOWYMI,
bez jakiejkolwiek dotacji finansowej. Od początku wyszliśmy z takiego założenia. I tak powstał KONCERT (jeden z największych w historii Siedlec) z głębi Serca.
----------------------
Głównym Organizatorem był Komitet Organizacyjny Jubileuszu 25. lecia Chóru i Scholi Parafii Bożego Ciała, którego Przewodniczącą jest Prezes Społeczna Chóru Parafii Bożego Ciała Pani Justyna Rychlik. Przewodniczącym Honorowym jest ksiądz kanonik Andrzej Popławski – Proboszcz Parafii Bożego Ciała.
Wykonaliście Państwo/Wykonaliśmy - piękną pracę, trudną i ciężką, własnym wysiłkiem i pracą własnych rąk. Warto było! RAZEM można więcej. Bardzo WAM DZIĘKUJĘ.
-----------------------
W to WYDARZENIE zaangażowali się "non profit" nasi Przyjaciele, którzy swą pomoc okazali w różny sposób:
1/ Firma Poligraficzna FOLD sp. z o. o, której właściciel Marian Borkowski jest chórzystą Chóru Parafii Bożego Ciała w Siedlcach
2/ Ten piękny plakat WIELKIEGO SIEDLECKIEGO KOLĘDOWANIA stworzył „non profit” artysta – grafik Marek Błaszczyk;
3/ 3 piętrowy, 25 kilogramowy TORT po koncercie dla Wszystkich wykonawców ufundował ZAMEK JANÓW PODLASKI (Grupa ARCHE), którego dyrektorem, jest mój brat, Grzegorz Orzełowski.
4/ TORT stworzyli Cukiernicy pracujący w ZAKŁADZIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ w Siedlcach, prowadzonym przez Caritas Diecezji Siedleckiej - ogromne podziękowania dla Pani Aleksandry Gallus i Jej Załogi.
5/ Nagłośnienie i Oświetlenie koncertu, za sprawą przychylności Dyrekcji SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach. Przy konsolecie zasiedli uczniowie z zespołu akustycznego tej szkoły pod kierunkiem Pana Piotra Szupłaka.
6/ Dziękuję również Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach Danielowi Wiszniewskiemu oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Siedlcach Jolancie Pawlik za okazaną ogromną pomoc organizacyjną.
7/ "Koronami Trzech Króli" wsparła nas Fundacja NASZA SZKOŁA działająca przy Szkole Podstawowej im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki w Siedlcach.
--------------------------
I na finał podziękowań:
PATRONAT HONOROWY: BISKUP SIEDLECKI KAZIMIERZ GURDA
PATRONAT WSPIERAJĄCY: KOMISJA ds. MUZYKI KOŚCIELNEJ DIECEZJI SIEDLECKIEJ, DUSZPASTERSTWO ŚRODOWISK TWÓRCZYCH DIECEZJI SIEDLECKIEJ, FUNDACJA im. Św. JANA PAWŁA II„FIDES et ARS”;
PATRONAT MEDIALNY – REDAKCJE:
ECHO KATOLICKIE, KATOLICKIE RADIO PODLASIE i PORTAL INFORMACYJNY PODLASIE24.pl, INTERNETOWA TELEWIZJA DIECEZJALNA FARO TV, TYGODNIK SIEDLECKI.
WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!
JESTEM WAM BARDZO WDZIĘCZNY za Wszystko co dla 256 wykonawców koncertu i niemalże 1 500 widzów - ZROBILIŚCIE.
Tym samym zrobiliśmy to dla SIEDLEC.
DZIĘKUJĘ!!!