19/07/2020
Niestety w tym roku przez sytuację w kraju nie wyruszy Piesza pielgrzymka ziemi Opoczyńskiej na Jasną Górę. Sierpień bez pielgrzymi to nie do samo , ale przeżyjmy ten czas pielgrzymowania duchowo z Maryją. Jeśli ktoś może i ma możliwość niech wybierze się na Jasną Górę samochodem. Mamy nadzieję ze w 2021 roku będziemy mogli normalnie wrócić na szlak pielgrzymowania. Z Panem Bogiem wypoczywajcie w zdrowiu i z obecnością Boga podczas tych wakacji i urlopów ! :)
Opoczyńska kolumna pielgrzymki w tym roku nie wyruszy na Jasną Górę. – Nie planujemy klasycznego pielgrzymowania, raczej pielgrzymowanie duchowe – wyjaśnia ks. Sławomir Ogorzałek, kierownik opoczyńskiej kolumny pielgrzymki. Z uwagi na zagrożenie wynikające z koronawirusa opoczyńska ko...