25/03/2023
Kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej - "Idę, bo szukam nadziei" za nami 😇 Chwała Panu 🙏
👉 gratulacje dla wszystkich uczestników 👏
👉 słowa uznania dla organizatorów, dziękujemy panu Irkowi, Jarkowi i Tomkowi 👏
👉 dziękujemy Szewcom oraz parafi Konarzewo za życzliwe przyjęcie i poczęstunek 🍞🧀🍅🍪🍰🍬☕🍽