Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę grupa Opalenica-Kościan-Gostyń

Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę grupa Opalenica-Kościan-Gostyń zapraszamy na pielgrzymkowy szlak grupy 10! :) 1. Pielgrzymka jest aktem religijnym i ma charakter niecodziennych wędrownych rekolekcji.

Duch modlitwy i zdyscyplinowania są znakiem prawdziwego i pełnego uczestnictwa w pielgrzymce.
2. Obowiązuje posłuszeństwo wobec kapelana, księży przewodników oraz przestrzeganie zaleceń służby porządkowej.
3. Każdy pielgrzym nosi znaczek pielgrzymkowy. W razie konieczności opuszczenia grupy - niezbędna jest przepustka przewodnika.
4. W czasie drogi obowiązuje godny strój. Zakaz palenia tytoniu

i picia wszystkich napojów alkoholowych obowiązuje pod rygorem wykluczenia z pielgrzymki.
5. W czasie pielgrzymowania noclegi dla kobiet i mężczyzn są w odrębnych pomieszczeniach. Zawsze po przyjściu na nocleg zostawiamy legitymację gospodarzowi, rano zaś jš odbieramy (aby właściciel wiedział kto u niego nocuje).
6. Zawsze postępuję jak chrześcijanin: w czasie drogi, podczas posiłków, szukając noclegów, na noclegach w gościnie.

01/05/2026

Oglądajcie i łapcie link do zapisów

Koachani pielgrzymi.W ten święty dzień, w którym się łączy niebo z ziemią życzę Wam i bliskim waszemu sercu pokoju ducha...
24/12/2025

Koachani pielgrzymi.

W ten święty dzień, w którym się łączy niebo z ziemią życzę Wam i bliskim waszemu sercu pokoju ducha.

Niech światło betlejemskiej nocy umocni do pokonywania ciemności życia a blask chwały Dzieciątka doda sił by stawać się lepszym każdego dnia.

Zapewniając o modlitwie błogosławię +
ks. Paweł Ogrodnik COr

P.S.
Zapraszam na spotkanie pielgrzymkowe w poświątecznej atmosferze 18 stycznia 2026.

Kochani.Dzisiejsze spotkanie odbędzie się w salce duszpasterskiej na piętrze w budynku z kawiarnią Pellegrino w podwórzu...
14/09/2025

Kochani.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się w salce duszpasterskiej na piętrze w budynku z kawiarnią Pellegrino w podwórzu klasztoru.

Wejście lewe i po schodach do góry.

Do zobaczenia o 13.30

Od zakończenia pielgrzymki minął już tydzień a to oznacza, że do kolejnej jest już o 7 dni bliżej... 😁W związku ze zwiez...
22/07/2025

Od zakończenia pielgrzymki minął już tydzień a to oznacza, że do kolejnej jest już o 7 dni bliżej... 😁

W związku ze zwiezieniem do Gostynia wszelkich gratów służących nam w naszej drodze i ujawnienia nadbagażu... uruchamiam tradycyjnie grupowe BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH.

AKTUALIZACJA
Część rzeczy znalazła już właścicieli...

Dodaję nowość

Poniżej opis a w galerii zdjęcia tego co pozostało na stanie a jest mi w garażu absolutnie zbędne... 😅

1.

2. Karimata niebieska z dodatkiem różu powleczona folią aluminiową

3. Worek plastikowy podróżny marki NewYorker

4.

5.

6.

7.

8.

9. Serduszko z wejścia

10. Bluzka męska z długim rękawem, szara, rozmiar S - marki Jack Wolfskin

Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni ze mną lub o info w komentarzu poniżej.

Odbiór na Świętej Górze

17/07/2025

Tak to wyglądało z góry 😁

Drodzy pielgrzymi.Słowo DZIĘKUJĘ zawsze pada zbyt rzadko - zwłaszcza we współczesnym świecie.Dlatego jeszcze raz DZIĘKUJ...
17/07/2025

Drodzy pielgrzymi.

Słowo DZIĘKUJĘ zawsze pada zbyt rzadko - zwłaszcza we współczesnym świecie.

Dlatego jeszcze raz DZIĘKUJEMY wam za tych 11 dni wspólnej drogi.

Za trud i chwile zwątpienia.

Za radość i wspólnotę.

Za każdą rozmowę, dobre słowo wypowiedziane do sąsiada, za rodzinną atmosferę.

Za dzielenie się miłością i za braterstwo.

Za porządek, dyscyplinę, ale i gotowość do żartów i zabawy.

Za wspólną modlitwę i dary serca, którymi się dzieliliśmy.

Za każdy nocleg, na który przygarnialiśmy się bez wątpliwości.

Za WSZYSTKO co budowało naszą grupę.

I za WAS PIELGRZYMI - wszystkich razem i każdego z osobna.

Żyjmy pielgrzymką przez kolejne dni, by 5 lipca znów stanąć w kościele św. Józefa w Opalenicy i wyruszyć w drogę WYPŁYWAJĄC NA GŁĘBIĘ.

Pozdrawiamy
Ks. Paweł, ks. Sebastian, ks. Dawid

To już ostatnie zdjęcia z naszej pielgrzymkowej drogi… Drogi, która dobiegła końca, ale zostaje z nami w sercach, wspomn...
16/07/2025

To już ostatnie zdjęcia z naszej pielgrzymkowej drogi… Drogi, która dobiegła końca, ale zostaje z nami w sercach, wspomnieniach i doświadczeniach.

16/07/2025

Czas powiedzieć "do zobaczenia"! Przed nami dni drogi — z intencjami, modlitwą i sercem otwartym na ludzi i Boga. Dziękujemy za każde dobre słowo, wsparcie i modlitwę, które od Was otrzymaliśmy! 🙏🏽

Zabieramy ze sobą Wasze intencje, troski i wdzięczności.
Niech ta pielgrzymka będzie nie tylko drogą w stronę świętego miejsca, ale i drogą ku drugiemu człowiekowi.

15/07/2025
Jesteśmy u Matki
15/07/2025

Jesteśmy u Matki

Adres

Opalenica
64-330

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę grupa Opalenica-Kościan-Gostyń umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę grupa Opalenica-Kościan-Gostyń:

Udostępnij