Parafia bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie

Parafia bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie Strona Parafii bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie - zapraszamy do odwiedzenia nas :)
prymas1000.olsztyn.pl
Msze św.

w niedzielę:
7.00
8.30
10.00
11.30
13.00
18.00

22/05/2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
24 maja 2026
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. W poniedziałek 25 maja przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła natomiast w czwartek 28 maja będzie święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze święte w tych dniach będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
2. W czwartek 28 maja podczas mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlili o rychłą kanonizację naszego patrona parafii bł. Stefana Wyszyńskiego. Odśpiewamy litanię ku czci naszego patrona, jak również otrzymamy błogosławieństwo relikwią błogosławionego.
3. Ks. Proboszcz zwraca się do Szanownych Parafian z prośbą o pomoc przy sprzątaniu kościoła, które odbywa się w każdy piątek po mszy wieczornej i jednocześnie serdecznie dziękuje za dotychczasową pomoc przy sprzątaniu kościoła.
4. 6 czerwca (sobota) nasza parafia będzie przeżywała uroczystość odpustową ku czci bł. Stefana Wyszyńskiego, połączoną ze Świętem Ulicy Bpa Wilczyńskiego. Uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego odprawiona zostanie o godz. 13.00. Ks. Proboszcz zwraca się z prośbą do parafianek i parafian o pomoc w przygotowaniu odpustu, a zwłaszcza o upieczenie ciast na nasze wspólne świętowanie. Lista zapisów na wypieki wyłożona jest na stoliku przy wyjściu z kościoła. Na wspólne świętowanie zapraszają: Parafia bł. Stefana Wyszyńskiego, Samorządowa i Spółdzielcza Rada Osiedla „Jaroty”, Samorządowa i Spółdzielcza Rada Osiedla „Pieczewo”, Urząd Miasta Olsztyna, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty”, Osiedlowy Dom Kultury „AKANT”.
W programie:
- po mszy św. w kościele koncert muzyki klasycznej w wykonaniu zespołów Warmińskie Smyki i Olsztyńskiej Grupy Suzuki;
- występy taneczne i wokalne zespołów: Zespół pieśni i tańca WARMIA, pracownia wokalna Pałacu Młodzieży, solistki śpiewu estradowego, zespół wokalny DECYBELE (SP34), Disco-taniec, cheerleaderki z V LO w Olsztynie, „House of Jacob” – Szkoła tańca, Zespół Tańca „Z wigorem”, Harcerze i Zuchy 9 Olsztyńskiej Drużyny Harcerskiej, występ zespołu „Na Szóstym Progu”. Patronat Honorowy objął Prezydent Olsztyna Robert Szewczyk. Szczegółowy program uroczystości wywieszony jest w gablotach przy wyjściu z kościoła, ponadto na parafialnej stronie oraz na facebooku.
5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które jest odprawiane w naszej świątyni: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.00 połączone z wielkanocnym nabożeństwem drogi światła.
6. Zapraszamy do udziału w środowej nowennie do Matki Bożej i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, którą zakończy Apel Jasnogórski. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu jest od godziny 15.00.
7. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
8. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszy z naszego kościoła bł. Stefana Wyszyńskiego do kościoła N.M.P. Fatimskiej, ze względu na prace remontowe schodów przy kościele B.D.M.K. w Jarotach. Procesja przejdzie trasą: ul. Wilczyńskiego, ul. Krasickiego, ul. Kanta i ul. Bajkową. Rozpocznie się bezpośrednio po uroczystej mszy św. w naszym kościele 4 czerwca o godz. 11.30. Dwa ołtarze umiejscowione zostaną na terenie naszej parafii: przy kościele oraz przy krzyżu misyjnym. Dwa pozostałe na terenie parafii sąsiedniej. Zapraszamy do licznego udziału w procesji, która będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w Jezusa Chrystusa.
9. Są wolne intencje mszalne.
10. Bóg zapłać za złożone ofiary.

22/05/2026
16/05/2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
17 maja 2026
VII Niedziela Wielkanocna

1. 21 maja w czwartek o godz. 16:30 młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. bp Janusza Ostrowskiego sakrament bierzmowania.
2. Przypominamy, że spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII obędą się: dziś 17 maja po wieczornej mszy świętej oraz w poniedziałek 18 maja po wieczornej mszy świętej a także we wtorek 19 maja po wieczornej mszy świętej.
3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Źródło” zaprasza wszystkich parafian na czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w sobotę 23 maja o godz. 19:00 w naszym kościele. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa, uwielbienie. Czuwanie zakończymy wspólną Eucharystią. Warto pamiętać, że uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i komunię świętą wielkanocną.
4. 24 maja o godz. 11.30 w naszej parafii będziemy obchodzili uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź dzieci i rodziców odbędzie się w piątek 22 maja po wieczornej mszy świętej.
5. 6 czerwca (sobota) nasza parafia będzie przeżywała uroczystość odpustową ku czci bł. Stefana Wyszyńskiego, połączoną ze Świętem Ulicy Bpa Wilczyńskiego. Uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego odprawiona zostanie o godz. 13.00. Ks. Proboszcz zwraca się z prośbą do parafianek i parafian o pomoc w przygotowaniu odpustu, a zwłaszcza o upieczenie ciast na nasze wspólne świętowanie. Lista zapisów na wypieki wyłożona jest na stoliku przy wyjściu z kościoła.
6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które jest odprawiane w naszej świątyni: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.00 połączone z wielkanocnym nabożeństwem drogi światła.
7. Zapraszamy do udziału w środowej nowennie do Matki Bożej i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, którą zakończy Apel Jasnogórski. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu jest od godziny 15.00.
8. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Na stolikach przy wyjściu z kościoła wyłożone jest bezpłatne czasopismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do lektury.
9. Są wolne intencje mszalne.
10. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W niedzielę 10 maja br. w naszej świątyni po Mszy św. o godz. 10.00 odbył się wyjątkowy koncert chóru „Misericordia Dei”...
12/05/2026

W niedzielę 10 maja br. w naszej świątyni po Mszy św. o godz. 10.00 odbył się wyjątkowy koncert chóru „Misericordia Dei”, pod dyrekcją Alicji Kucharzewskiej-Samko, który był piękną, pełną radości inicjatywą, podziękowaniem za dar Chrystusa – Zmartwychwstanie.

Koncert, podczas którego mogliśmy wysłuchać bogatego repertuaru pieśni wielkanocnych, był niezwykle poruszający. Wielogłosowy chór, ciekawe aranżacje muzyczne, a nade wszystko głębia przekazu były nie tylko ucztą dla uszu, ale i duchowym przeżyciem, prowadzącym do wyrażenia radości ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Całość zwieńczyły gromkie oklaski, będące wyrazem wdzięczności i uznania dla profesjonalizmu Pani Dyrygent oraz artystów.

09/05/2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
10 maja 2026
VI Niedziela Wielkanocna

1. W czwartek 14 maja przypada święto św. Macieja Apostoła. W sobotę 16 maja będzie natomiast święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Archidiecezji Warmińskiej. W czwartek i w sobotę msze święte będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
2. Przypominamy, że spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII obędą się dzisiaj (10 maja) po wieczornej mszy świętej oraz w środę 13 maja po wieczornej mszy świętej oraz w niedziele 17 maja po wieczornej mszy świętej.
3. Dzisiaj (10 maja) bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.00 w naszym kościele odbędzie się koncert wielkanocny w wykonaniu chóru „Misericordia Dei” pod dyrekcją pani Alicji Kucharzewskiej - Samko.
4. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego, przygotowująca nas do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Słowami nowenny będziemy się modlili podczas mszy św. o godz. 18.00.
5. W naszej parafii funkcjonuje Parafialna Szkoła Biblijna. Kolejne spotkanie dla słuchaczy i osób chętnych odbędzie się w czwartek 14 maja o godz. 19.00 w sali spotkań domu parafialnego.
6. 6 czerwca (sobota) nasza parafia będzie przeżywała uroczystość odpustową ku czci bł. Stefana Wyszyńskiego, połączoną ze Świętem Ulicy Bpa Wilczyńskiego. Uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego odprawiona zostanie o godz. 13.00. Ks. Proboszcz zwraca się z prośbą do parafianek i parafian o pomoc w przygotowaniu odpustu, a zwłaszcza o upieczenie ciast na nasze wspólne świętowanie. Lista zapisów na wypieki wyłożona jest na stoliku przy wyjściu z kościoła.
7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które jest odprawiane w naszej świątyni: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.00 połączone z wielkanocnym nabożeństwem drogi światła.
8. Zapraszamy do udziału w środowej nowennie do Matki Bożej i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, którą zakończy Apel Jasnogórski. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu jest od godziny 15.00.
9. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Na stolikach przy wyjściu z kościoła wyłożone jest bezpłatne czasopismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do lektury.
10. Są wolne intencje mszalne.
11. Bóg zapłać za złożone ofiary.

02/05/2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
3 maja 2026
V Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek 4 maja wspominamy św. Floriana, męczennika. W środę 6 maja przypada święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W piątek 8 maja będzie natomiast uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. W poniedziałek, środę i w piątek msze święte będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które jest odprawiane w naszej świątyni: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.00 połączone z wielkanocnym nabożeństwem drogi światła.
3. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII obędą się w niedziele 10 maja po wieczornej mszy świętej oraz w środę 13 maja po wieczornej mszy świętej.
4. Ks. Proboszcz zaprasza uczestników parafialnej pielgrzymki do Medjugorie na spotkanie popielgrzymkowe. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w intencji pielgrzymów 9 maja (sobota) o godz. 18.00, a następnie odbędzie się agapa w sali spotkań domu parafialnego.
5. 10 maja bezpośrednio po Mszy św. o godz.10.00 w naszym kościele odbędzie się koncert wielkanocny w wykonaniu chóru „Misericordia Dei” pod dyrekcją pani Alicji Kucharzewskiej - Samko.
4. Zachęcamy do udziału w środowej nowennie do Matki Bożej i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, którą zakończy Apel Jasnogórski. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu jest od godziny 15.00.
5. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Na stolikach przy wyjściu z kościoła wyłożone jest bezpłatne czasopismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny”. Zachęcamy do lektury.
6. Bóg zapłać za złożone ofiary.

25/04/2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 kwietnia 2026
IV Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek 28 kwietnia podczas mszy św. wieczornej będziemy się modlili o rychłą kanonizację naszego patrona bł. Stefana Wyszyńskiego. Odśpiewamy litanię ku czci naszego patrona, jak również otrzymamy błogosławieństwo relikwią błogosławionego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
2. W środę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Msze święte będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
3. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, która przypada 3 maja, z uwagi na niedzielę okresu wielkanocnego, mającą wyższą rangę w kalendarzu liturgicznym, przenosi się na najbliższy wolny dzień. Dlatego w sobotę 2 maja Msze św. z formularza NMP Królowej Polski zostaną odprawione o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
4. Dzień 1 maja to pierwszy piątek miesiąca oraz święto pracy. Naszymi modlitwami przez wstawiennictwo św. Józefa Rzemieślnika obejmijmy szczególnie osoby borykające się z problemem bezrobocia. W pierwszy piątek miesiąca będzie dodatkowa msza święta o godz. 15:00 o Bożym Miłosierdziu, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17.30. Spowiedź święta o godz. 7.00, 15.00 i 17.30. Kapłani odwiedzą chorych z Najświętszym Sakramentem. W pierwszą sobotę miesiąca bezpośrednio po mszy świętej o godz. 7.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi oraz zmiana tajemnic wspólnoty Żywego Różańca.
5. Ksiądz arcybiskup Józef Górzyński udziela wiernym Archidiecezji Warmińskiej oraz osobom przebywającym na jej terenie dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych w dniu 1 maja 2026 r. Korzystających z dyspensy zachęca się do podjęcia uczynków miłosierdzia i pobożności.
6. W tym roku, 3 maja, w święto państwowe, obchodzimy 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona podczas sumy o godz. 10.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.
7. Nabożeństwo majowe w naszej świątyni będzie celebrowane: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.00 połączone z nabożeństwem drogi światła.
8. Zachęcamy do udziału w środowej nowennie do Matki Bożej i adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, którą zakończy Apel Jasnogórski. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu jest od godziny 15.00.
9. Przypominamy, że dzisiaj (26 kwietnia), po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
10. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
11. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Pielgrzymowanie jest pokonywaniem na ziemi pewnego odcinka drogi do nieba…     Pierwsza w historii naszej parafii samolo...
24/04/2026

Pielgrzymowanie jest pokonywaniem na ziemi pewnego odcinka drogi do nieba…

Pierwsza w historii naszej parafii samolotowa pielgrzymka, trwająca od 12 do 22 kwietnia 2026 r., dobiegła końca. W ostatnich dwóch dniach odbył się wyjazd do Blagaj – klasztoru derwiszów na skale, gdzie mieliśmy chwilę modlitwy i kontemplacji, a następnie zwiedziliśmy Dubrownik, a kolejnego dnia Mostar.
Dubrownik jest pięknym miastem w południowej Dalmacji. Idąc po kamiennych ulicach, zwiedzaliśmy urokliwe Stare Miasto, które jest otoczone murami. Zatrzymaliśmy się w kościele na starówce, by wziąć udział w Eucharystii i przyjąć specjalne błogosławieństwo patrona miasta, a także opiekuna osób cierpiących na choroby gardła – św. Błażeja.
Następnego dnia wyjechaliśmy do Mostaru, który jest wyjątkowym miastem nie tylko ze względu na Stary Most, zbudowany w XVI wieku, a następnie całkowicie zniszczony w 1993 roku, lecz także dlatego, że przeplatają się tu różne kultury i religie. Most odbudowano po 10 latach i ponownie łączy muzułmanów i chrześcijan. W Mostarze wciąż widoczne są ślady tragicznej wojny.
Cała pielgrzymka była czasem nie tylko duchowych rekolekcji, ale także wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem. Każdego dnia doświadczaliśmy atmosfery duchowej wspólnoty. Razem przeżyliśmy niezapomniane chwile duchowego wzrastania i umocnienia, pochylenia się nad naszą wiarą oraz wspólnej, intensywnej modlitwy. Pielgrzymka do Medjugorie była dla nas czasem szczególnej łaski. Każdego dnia braliśmy udział w wieczornym nabożeństwie modlitewnym i chociaż trwało ono trzy godziny, pielgrzymi podkreślali, że czas ten mijał niepostrzeżenie, dostarczając głębokich, niepowtarzalnych przeżyć duchowych, tak że niejedna łza popłynęła z oczu.
Z całego serca pragniemy serdecznie podziękować i wyrazić wdzięczność naszemu proboszczowi, ks. Arturowi Miziejowi, za zorganizowanie tak wspaniałej pielgrzymki do tego wyjątkowego miejsca. Dziękujemy za opiekę i duchowe prowadzenie, z nadzieją na kolejny pielgrzymi szlak, w który pragniemy wspólnie wyruszyć 😇🙂🙃.

Pielgrzymka, która na długo zostanie w sercu❤️😇🙏     Kolejne dni parafialnej pielgrzymki mijają nam bardzo szybko. Ranki...
21/04/2026

Pielgrzymka, która na długo zostanie w sercu❤️😇🙏

Kolejne dni parafialnej pielgrzymki mijają nam bardzo szybko. Rankiem, po śniadaniu, udaliśmy się na Riwierę Makarską w Chorwacji. Jadąc autokarem, z okien podziwialiśmy malownicze krajobrazy górskie.
Naszym celem na pielgrzymim szlaku było niewielkie miasteczko Vepric, w którym znajduje się sanktuarium maryjne Lourdes. Powstało ono na wzór groty bardzo przypominającej francuskie miejsce objawień Matki Bożej. Byliśmy zauroczeni skalną grotą z umieszczoną na jej szczycie figurą Maryi, pięknem otaczającej nas przyrody oraz duchową atmosferą tego miejsca.
W trakcie pielgrzymki dotarliśmy także na chorwackie wybrzeże Adriatyku, by zregenerować siły i zrelaksować się, otuleni gorącymi promieniami słońca.
Następnego ranka wyruszyliśmy do Gradac na rejs statkiem. Dopłynęliśmy na wyspę Sućuraj, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej.
Ważnym i poruszającym wydarzeniem była wizyta we Wspólnocie Maryjnej Oaza Pokoju. W kaplicy adorowaliśmy Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a następnie udaliśmy się na spotkanie do zamku z Patrykiem i Nancy, którzy dali piękne świadectwo swojej wiary.
Nazajutrz wyruszyliśmy do położonej niedaleko Medjugorja wsi Tihaljina, gdzie znajduje się świątynia z przepiękną figurą Matki Bożej Niepokalanej. Podczas Mszy Świętej odbył się uroczysty obrzęd, w trakcie którego małżeństwa z naszej grupy pielgrzymkowej odnowiły przysięgę małżeńską, świętując trwałość swojego związku i miłości.
Następnie udaliśmy się w urokliwe miejsce nad rzeką Mlade, gdzie podziwialiśmy zachwycający wodospad Koćuša. Nasze doświadczenia duchowe połączyliśmy z pięknem przyrody – dziełem Stwórcy.
Każdego dnia ofiarujemy modlitwy za wszystkich parafian 🙏.

Pielgrzymka wiary i wspólnoty🙏😇❤️    Naszą grupę pielgrzymkową tworzą wspaniali ludzie, którym pod opieką ks. Artura, na...
19/04/2026

Pielgrzymka wiary i wspólnoty🙏😇❤️

Naszą grupę pielgrzymkową tworzą wspaniali ludzie, którym pod opieką ks. Artura, naszego proboszcza, codziennie na pielgrzymim szlaku towarzyszą radość i poczucie wspólnoty, a odwiedzane miejsca i spotykane osoby wzbogacają ich duchowo.
W czasie pielgrzymki zawitaliśmy do kościoła w małej miejscowości Surmanci, nieopodal Medjugorie, w którym znajduje się ikona Jezusa Miłosiernego oraz relikwie św. Jana Pawła II i św. Faustyny. Po celebracji Eucharystii i odmówieniu koronki zostaliśmy pobłogosławieni tymi relikwiami, co było dla nas, pielgrzymów, niezwykle ważne w modlitwie o duchowe wsparcie, miłosierdzie oraz uzdrowienie duszy i ciała.
Kolejny dzień część grupy pielgrzymów rozpoczęła bardzo wcześnie, jeszcze przed wschodem słońca, udając się na szczyt góry Krizevac, zwanej też Górą Krzyżową (520 m n.p.m.), na której umieszczono betonowy krzyż. Szlak modlitewnej drogi pokrywały duże kamienie. Podczas wędrówki, która nie była łatwa, pątnicy modlili się i rozważali Mękę i śmierć Pana Jezusa. Natomiast druga część pielgrzymów udała się na rozważania Drogi Krzyżowej znajdującej się na placu przykościelnym, za figurą Chrystusa Zmartwychwstałego. Rozważaniom towarzyszyła refleksja, iż krzyż to nie tylko narzędzie cierpienia i egzekucji, ale także droga miłości wiodąca do zbawienia — do naśladowania Jezusa w naszej codzienności, do zaufania, pokory i wielkiej miłości.
Wieczorem, jak każdego dnia, wzięliśmy udział w wieczorze modlitewnym, uczestnicząc we Mszy św., rozważaniach różańcowych oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

Adres

Wilczyńskiego 7
Olsztyn
10-686

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 16:30 - 17:45
Wtorek 16:30 - 17:45
Środa 16:30 - 17:45
Czwartek 16:30 - 17:45
Piątek 16:30 - 17:45

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Parafia bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij