23/05/2026
Polecamy, my będziemy. Przybywajcie na ognisko survivalowo-patriotyczne, które odbędzie się 30 maja o godz. 15.00 w Lesie Miejskim obok strzelnicy LOK przy ul. Wojska Polskiego 32 w Olsztynie. Ognisko będzie połączone z referatem i prezentacją dt torby ewakuacyjnej to także będzie czas wspólnej integracji.