06/02/2026
Drodzy gospodarze i goście Społeczność Chrześcijańska w Olsztynie, w ubiegłym tygodniu musieliśmy zmierzyć się z trudnym wyzwaniem, wynikającym z awarii naszego pieca CO 😭
Dzisiaj mam dla wszystkich Was Dobrą Nowinę (czyli Ewangelię 😄): piec został naprawiony (Sebastian Andrzejczuk: WIELKIE DZIĘKI! ❤️)❗❗❗
Wracamy zatem do naszego normalnego funkcjonowania❗ 😄
Zapraszamy na nasze "normalne" nabożeństwo w najbliższą niedzielę, 8 lutego, o godzinie 10:00 🥰
Proszę, przekażcie też tę wiadomość innym 😊
Pastor Marcin Zwoliński