29/08/2025
Z wielką radością zapraszamy wszystkie Panie z Maryjnej Wspólnoty Opiekunek Dziecięctwa Bożego na pielgrzymkę kobiet na Górę Świętej Anny, która odbędzie się w sobotę, 6 września 2025 roku.
Tegoroczna pielgrzymka wpisuje się w Rok Jubileuszowy, który Kościół przeżywa pod hasłem „Pielgrzymi Nadziei”.
To wyjątkowa okazja, aby razem – jako wspólnota kobiet – zawierzyć nasze życie, rodziny i codzienne troski Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Anny oraz uczyć się od Nich, jak trwać w ufności wobec Boga.
Niech nasze pielgrzymowanie w tym Jubileuszowym Roku stanie się znakiem żywej wiary i nadziei, która nie zawodzi.
Niech będzie także świadectwem, że w Chrystusie każda kobieta może odnaleźć źródło siły, piękna i pokoju.
Serdecznie zapraszam do wspólnego wędrowania ku Górze Świętej Anny i ku Bogu, który jest naszą Nadzieją.
Do zobaczenia 6 września.
Polecieć i udostępnijcie wydarzenia inny Paniom!