18/03/2026
15 marca 2026. Niedziela. ZB z parafii - Sanktuarium Matki Boże Bolesnej w Czarnym Potoku obchodzili 4 rocznicę erygowania Chorągwi ZRśwJPII. Na zaproszenie Ks. Proboszcza i ZB na tą uroczystość przybyli licznie Bracia, Bratowe i Kadeci z kilkunastu Chorągwi naszej Komandorii Tarnowskiej wraz z Komandorem Tarnowskim ZB Marcinem Pociaskiem, oficerami; ZB Grzegorzem Klatką, ZB Bogdanem Kotarbą i ZB Józefem Celustą.
Przy tej okazji do Zakonu wstąpił 1 Brat i 1 Kadet. Prośmy o Boże błogosławieństwo, opiekę MB Bolesnej i naszego św. Patrona dla nowo przyjętych i ich rodzin jak również całej tutejszej Chorągwi.
Br Jan Poznański, z-ca Kom Tarnowskiego. Totus Tuus!