10/05/2026
Dzisiejsze piękne słońce przypomina nam pewien sierpniowy wieczór, gdy razem modlitwą i śpiewem głosiliśmy Bożą chwałę 🌞
Tak jak wtedy, rok temu, tak i w tym roku chcemy razem uwielbiać Pana Boga!
Jeśli chcesz razem z nami, swoim głosem głosić wspaniałe dzieła Boże, to przyjdź na próbę w poniedziałek o 20:00 do domu św. Karola ❤️
Razem stwórzmy to uwielbienie 🙌🏻🤍
Uwielbienie Niepołomice
🧑🏻🎨 autorka grafiki: Ola Jabłońska