23/05/2026
Siódmoklasiści pielgrzymowalli dzisiaj rodzinnie do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach. Uczestnicy pielgrzymki wzięli udział m.in. w Koronce do Bożego Miłosierdzia, Mszy Świętej, prelekcji o świetej siostrze Faustynie Kowalskiej i spacerze po terenie klasztornym. Powoli kończy się drugi rok przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Bardzo dziękujemy animatorom Oli, Ali, Dominice, Jaśkowi i Agnieszce z kadry Scholi Exodus za całoroczną opiekę nad grupami i dzisiejszą obecność.
Archidiecezja Krakowska Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej