Odnowa w Duchu Świętym NAZARET działa przy Parafii NNMP w Mińsku Mazowieckim przy ul. Spotykamy się raz w tygodniu w każdy czwartek na wspólnej Eucharystii o godz. 18.00, po której zbieramy się w salce na plebanii. Zapraszamy każdego, kto potrzebuje spotkania z żywym Jezusem w modlitwie i wspólnym jej przeżywaniu. Jesteśmy grupą ludzi, która spotyka się, by wspólnie przeżywać swoje chrześcijaństwo
. Są wśród nas osoby różnych stanów, różnego wieku i płci, zawodów, z różnym doświadczeniem życiowym i różnym doświadczeniem Boga. Łączy nas szukanie żywej relacji z Bogiem, poznawanie Jego woli oraz uczenie się jej spełniania. o godz. 18:00 zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. W każdy drugi piątek miesiąca po Mszy Św. o godz 18:00 zapraszamy na drogę krzyżową za kapłanów, szczególnie tych w kryzysie, by wytrwali w swoim powołaniu. Zapraszamy również na MODLITWĘ WSTAWIENNICZĄ w każdą trzecią środę miesiąca po Mszy Św. o godz.18.00 (oprócz świąt) do salki nr 6 na plebanii. Duszpasterzem odpowiedzialnym za Wspólnotę z ramienia Parafii jest obecnie ks. Andrzej Gawor a liderem Waldemar Witowski.