30/05/2026
Z radością informujemy, że jutro podczas Mszy Świętej o godz. 9.30 zostanie ustanowionych 10 nowych kandydatów na ministrantów naszej parafii.
To ważny krok w ich drodze do służby przy ołtarzu i aktywnego uczestnictwa w życiu wspólnoty. Polecamy ich modlitwie wszystkich parafian, prosząc o potrzebne łaski, wytrwałość i gorliwość w pełnieniu tej pięknej posługi.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i udziału w tej uroczystości.
🙏 Niech Pan Bóg błogosławi naszym przyszłym ministrantom!