24/05/2026
Wspólnota Rycerzy Świętego Jana Pawła II Wielkiego z parafii Świętej Jadwigi Śląskiej w Milanówku czynnie włączyla się w przygotowanie 24 godzinnej Męki Pańskiej w Sanktuarium Matki Bożej Prymasowskiej Wspomożycielki Wiernych w Rokitnie,służąc pomocą i uczestnicząc modlitewnie w adoracji Najświętszego Sakramentu.Vivat Iesus!.