29/04/2022
😲11 czerwca😲
To właśnie wtedy spotkamy się podczas
👉Diecezjalnego Dnia Młodzieży👈 w Ełku!
W tym roku spotkanie to odbędzie się w ramach Kongresu Różańcowego!
🔥🔥Wracamy po przerwie! 🔥🔥
Do zobaczenia! 🤩🤗
😎Wrzucamy plakat
🙏Prosimy, puśćcie go w świat! 🌎
*************************************
👣‘Ślady Boga’ – pod takim hasłem odbędzie się Stacja Młodzieżowa Kongresu Różańcowego Diecezji Ełckiej.
2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣Tegoroczny Diecezjalny Dzień Młodzieży wpisuje się w spotkania kongresowe, które odbywać się będą w naszej diecezji.
✅ Już od godz. 9.15 ruszy rejestracja i moża będzie odbierać pakiety uczestnika. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury.
😎Gościem spotkania będzie ks. Michał Dziedzic – duszpasterz młodzieży diecezji warszawsko-praskiej, autor audycji dla młodzieży ‘Dzbany z Kany’ w Radiu Warszawa. Od lat pracujący z młodymi kapłan podzieli się świadectwem swojego życia. Z nim także młodzież, która da świadectwo temu, że Pan Bóg jest w relacji z nami, pomimo trudności, których w życiu doświadczamy.