Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Oddział Mieścisko

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Oddział Mieścisko Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży to wspólnota młodzieżowa działająca w parafii pw. Świętego Michała Archanioła w Mieścisku.

Warto przyjechać ❤️❤️❤️
11/07/2022

Warto przyjechać ❤️❤️❤️

Przypominamy, że to już dziś! 😁
02/07/2022

Przypominamy, że to już dziś! 😁

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży na terenie parafii pw. Św. Michała Archanioła w Mieścisku działa już od 5 lat. Oficjalna data założenia oddziału przypada na 5 marca 2017 r., a obchody zostaną zorganizowane 2 lipca 2022 r.. Oddział pragnie podzielić się radością tego jubileuszu i zaprasza na godzinę 15:00 do Kościoła pw. Św. Michała Archanioła w Mieścisku (ul. Kościelna 1) na Mszę Świętą, a następnie pod Dom Kultury w Mieścisku (ul. Kościuszki 11) na 16:30 gdzie odbędzie się koncert Ks. Jakub Bartczak i zespołu Roxana Tutaj & Good Omen.

20/06/2022

Prowadzącym warsztaty o komunikacji na tegorocznym biwaku będzie wszystkim już dobrze znany Ks. Michał Grupa 😍
⬇⬇⬇⬇
https://forms.gle/kQ11sB3kzbfQ37jo8

Podczas tegorocznego biwaku chcielibyśmy zaprosić Was do refleksji na temat niezwykle ważnej sfery naszego życia – jaką jest zdolność do komunikowania. Chcemy zaprezentować Wam narzędzia, które pomogą rozwijać wasze komunikacyjne umiejętności. Podczas warsztatów poruszymy kwestie asertywności, empatii, werbalizacji oraz umiejętności aktywnego i dojrzałego słuchania. Zwrócimy również uwagę na najczęstsze przeszkody i bariery w komunikacji. Wszystko to po to, by nauczyć się pogłębionego porozumiewania się z drugim człowiekiem. 💙

https://forms.gle/kQ11sB3kzbfQ37jo8

Dzisiaj mieliśmy Dzień Dziecka! 😄Mianowicie ,,Przygodową Przyrodę".🌳Zorganizowaliśmy grę terenową po całym Mieścisku dla...
04/06/2022

Dzisiaj mieliśmy Dzień Dziecka! 😄
Mianowicie ,,Przygodową Przyrodę".🌳
Zorganizowaliśmy grę terenową po całym Mieścisku dla uczniów szkoły podstawowej.
Myślą przewodnią była ekologia i ochrona naszej pięknej przyrody.♻️ Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie, dlatego każdy przed wyruszeniem w drogę otrzymał opaskę odblaskową, aby był widoczny. 😊 Każda grupa rozwiązywała zagadki, lecz tak szybko, iż stwierdzamy, że następnym razem muszą być trudniejsze. 😉
Po rozwiązaniu wszystkiego nasi uczestnicy otrzymali jeszcze drobne eco upominki i mogliśmy zakończyć wspólnym ucztowaniem, aby odzyskać siły. 😁

Chcemy również podziękować Wszystkim, którzy nas wsparli przy organizacji tego wydarzenia.
Dziękujemy Pani Marta Mączyńska, Pani Magdalena Mnichowska, księdzu Kamilowi, Panu Przemysław Renn - Wójt Gminy Mieścisko, Szkoła Podstawowa w Mieścisku i Gminna Biblioteka Publiczna im. Czesława Chruszczewskiego
Dziękujemy za wasze - GOTÓW!

Niech Będzie Pochwalony Jezus  Chrystus! Alleluja!W piątek zamiast zwykłego spotkania zorganizowaliśmy przejażdżkę rower...
08/05/2022

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Alleluja!
W piątek zamiast zwykłego spotkania zorganizowaliśmy przejażdżkę rowerową! Jako, że mamy miesiąc maj to skorzystaliśmy z pięknej pogody kierując się akcją „Rowerowe Majowe”, lecz co więcej wybraliśmy się do krzyża w Zbietce i odmówiliśmy Nabożeństwo majowe. Na dole możecie zobaczyć trochę zdjęć z naszych zmagań rowerowych – zapraszamy do obejrzenia i życzymy miłej niedzieli!
KSM

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!W środę odbyła się inscenizowana Droga Krzyżowa, którą przygotowywaliśmy razem z ...
16/04/2022

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
W środę odbyła się inscenizowana Droga Krzyżowa, którą przygotowywaliśmy razem z księdzem Kamilem. Ubrani w stroje z czasów Jezusa mogliśmy naprawdę poczuć się jakbyśmy sami to przeżywali. Motywem przewodnim było jak najlepsze pokazanie idei męki Chrystusa, a przez to zbawienia wszystkich ludzi. Efekt końcowy wyszedł bardzo dobrze co mogą potwierdzić wierni, którzy przyszli, aby zobaczyć naszą pracę i rozmyślać przy rozważaniach pomiędzy scenami. Nam osobiście przyniosło to wiele radości i z pewnością postaramy się to powtórzyć! A na dole znajdziecie kilka zdjęć - zapraszamy do obejrzenia!

Chcielibyśmy wspomnieć również o adoracji, która miała miejsce wczoraj - piątek. W czasie czytania fragmentów Meki Pańskiej, rozważań do nich oraz pieśni adorowaliśmy i rozmyślaliśmy. Były to refleksje nad wiarą i człowieczeństwem szczególnie w Wielki Piątek.

Na koniec chcielibyśmy życzyć wszystkim Wam, aby Święta Wielkanocne przyniosły pokój, radość, miłość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha i wiary. Niech Wielkanoc stanie się dla Was czasem odnowy oraz Bożego światła, które przezwycięża każdy mrok.
KSM

P***k z Sercem ❤️ to odbywająca się od kilku lat akcja pomocy Rodakom na Wschodzie, organizowana przez Katolickie Stowar...
01/03/2022

P***k z Sercem ❤️ to odbywająca się od kilku lat akcja pomocy Rodakom na Wschodzie, organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Polsce.

Tym razem przybiera inny wydźwięk i nosi tytuł: " ***kzSercem dla pokoju".

Po więcej szczegółów zapraszam na:
https://polakzsercem.pl

Gotów!

Mamy nowy zarząd diecezjalny ❤️😃
28/02/2022

Mamy nowy zarząd diecezjalny ❤️😃

Poznajmy się! Przedstawiamy wam zarząd XI kadencji!

28/02/2022

Poznajmy się! Przedstawiamy wam zarząd XI kadencji!

Zapraszamy :D
01/12/2021

Zapraszamy :D

Pierwsze odbędą się w piątek 10 grudnia od godz. 22:00 do 24:00 i będą poświęcone POTRZEBOM.

Dlaczego poznanie i rozumienie własnych potrzeb jest ważne? Jakie każdy z nas ma potrzeby? Jak odróżnić potrzeby od pragnień (zachcianek) i dlaczego to jest ważne? Jak dotrzeć do swoich potrzeb i jak mówić o swoich potrzebach? Kto i jak może kreować nasze potrzeby? Jakie potrzeby kryją się za naszymi odczuciami i zachowaniami? To tylko niektóre pytania, na które wspólnie chcielibyśmy odpowiedzieć…

Zapraszamy wszystkie chętne osoby od 16 roku życia.

Ze względu na warsztatowy charakter naszego spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych prosimy o zapisy: https://forms.gle/gWRe5L3myyXVruAc9 .
W piątek rano, 10 grudnia, zapisani otrzymają link na spotkanie.


Adres

Ulica Kościelna 1
Miescisko
62-290

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Oddział Mieścisko umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Oddział Mieścisko:

Udostępnij