28/05/2026
Kochani,
W dniu 27.05.2026 r. w kaplicy naszego kościoła, odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież naszej parafii.
Był to piękny wieczór modlitwy, wyciszenia i wspólnego uwielbienia Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Oprawę muzyczną podczas adoracji poprowadził zespół „Posłani”, pomagając nam jeszcze głębiej przeżywać ten wyjątkowy czas. 🎶
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę. 😇
Zapraszamy również na kolejne adoracje! 🙏