25/05/2026
To, co się wczoraj wydarzyło w naszym wspaniałym kościele nie da się ująć w słowach. Nasza parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Międzyborowie wybrzmiała pięknymi dźwiękami! Doskonała harmonia, cudna intonacja, perfekcyjny rytm i przepiękne barwy głosów wspaniałych chórzystów. OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla CHÓRZYSTÓW, którzy dzielnie i pięknie śpiewali (mimo bolących stóp😅), pięknie wyglądali, pięknie się uśmiechali do mnie i do słuchaczy. Jesteście wspaniali!
OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla GUITAR WORKS GRZEGORZ REDZISZ za wspaniałe nagłośnienie- profesjonalne i dyskretne i ... szybkie - ekspresowe wręcz. DZIĘKUJĘ MARTYNIE PIETRAK za opiekę fotograficzną naszej imprezy - już się nie mogę doczekać zdjęć, bo na pewno będą prześliczne. DZIĘKUJĘ REDAKTOR ŁOWICKIEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO czyli AGNIESZCE NAPIÓRKOWSKIEJ, która mimo awarii samochodu przybyła, zachwyciła się, zdjęcia zrobiła i wywiady przeprowadziła❤️. DZIĘKUJĘ PANI MAŁGORZACIE (nie znam nazwiska) za zrobienie pysznego i pięknego tortu. DZIĘKUJĘ :
❤️ CHÓROWI PARAFII WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO Z ŻYRARDOWA;
❤️ KGW SOSENKA I naszym PLOCIARENKOM;
❤️MACIEJOWI ŚLIWERSKIEMU
❤️IZABELI MICHALSKIEJ
❤️SOŁTYSKOM MIĘDZYBOROWA I SADYCH BUD: GRAŻYNIE OGRODOWSKIEJ i EWIE KAKIETEK
❤️KLUBOWI SENIORA USTRONIE ZE SKIERNIEWIC
❤️ORKIESTRZE DĘTEJ MIĘDZYBORÓW❤️❤️❤️
Za obecność, wsparcie, kwiaty, dyplomy, czekoladki, babeczki i za WSZYSTKO CO ROBICIE DLA NAS I DLA NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY.
Podczas poczęstunku po koncercie można było wesprzeć finansowo leczenie Pawełka Pokropka - naszego małego, bardzo chorego mieszkańca Międzyborowa. Niewiele udało się zebrać, ale liczę na to, że informacja o zbiórce będzie przekazywana dalej i stanie się wielki cud i uda się uzbierać te 16 milionów. POMAGAJMY!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ PANU KAMILOWI CEGLIŃSKIEMU - SEKRETARZOWI GMINY, za zaakceptowanie i dofinansowanie naszego projektu jubileuszowego.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY BYLI NA NASZYM KONCERCIE! BARDZO JESTEM WSZYSTKIM MIĘDZYBOROWIANOM, ŻYRARDOWIANOM, JAKTOROWIANOM wdzięczna za Waszą obecność❤️❤️❤️❤️
DZIĘKUJĘ KSIĘŻOM NASZEJ PARAFII:
❤️ KS. KRZYSZTOFOWI KRAWCZYKOWI
❤️KS. PAWŁOWI JÓZWIAKOWI
za obecność na koncercie, ale przede wszystkim za wsparcie, modlitwę i życzliwość I za to, że są tak otwarci na nas i wspaniale się z nimi współpracuje.
DZIĘKUJĘ KSIĘŻOM:
❤️ KS. TOMASZOWI Tomasz Stępniak
❤️KS. Krzysztof Żądło
za to, że bardzo dużo wnieśli w istnienie naszego Chóru!
DZIĘKUJĘ Magdalena Gorożankin I TOMASZOWI MASŁOCHA - bo czuwali nad wszystkim i bardzo wsparli nas swoimi znajomościami i wiedzą;
I dziękuję przede wszystkim PANU BOGU za to, że to wszystko tak ustawił i rozplanował, bo bez NIEGO nic by nie istniało. To On rozdał nam talenty, to On nas scala, że jesteśmy jednością i tak dobrze się ze sobą czujemy. TO WSZYSTKO PAN BÓG!!!
DLA NIEGO W PODZIĘCE TEN NASZ KONCERT!
Pan Jezus Przemieniony na Górze Tabor pokazuje nam wszystkim, że każdy z nas może się przemienić i być wspaniałym człowiekiem!
Nasz Jubileusz został dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Jaktorów. - dziękujemy❤️