25/05/2026
W uroczystość Zesłania Ducha Świętego Kościół przeżywa ogromną radość z obdarowania charyzmatami Ducha Świętego. Ta radość została wczoraj zwielokrotniona w naszej parafii obecnością Księdza Biskupa Elbląskiego Wojciecha Skibickiego, który udzielił grupie 31 osób sakramentu bierzmowania. 🕊️
Dziękujemy Księdzu Biskupowi za posługę pośród nas. Dziękujemy młodzieży, ich bliskim oraz kapłanom, którzy przygotowali ją przez minione miesiące. Życzymy odważnego wyznawania wiary i życia nią w codzienności - duszpasterstwo młodzieży na czele z księdzem Michałem już na was czeka! 🌹
Przypominamy przy tej okazji, że spotkania wspólnoty młodzieżowej, które prowadzi ks. Michał odbywają się w każdy czwartek o godz. 19:00 w sali na plebanii. 💒