26/05/2024
Wczoraj w naszej Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence odbył się piknik rodzinny w którym również braliśmy udział, m.in. w rozgrywkach siatkówki. Mieliśmy również swoje stoisko na którym promowaliśmy naszą wspólnotę, a dla najmłodszych zorganizowaliśmy grę w poszukiwaniu złotych smerfów, dla każdego, kto odnalazł zagubionego smerfa czekała słodka nagroda.😊😊😊