25/05/2026
Wczoraj Duszpasterstwo Dzieci oraz Młodsi Ministranci wraz z Rodzicami i Rodzeństwem miło spędzili niedzielne popołudnie w Rogalinku.
Główną atrakcją wyjazdu był Laser Tag, wspólny czas przy ognisku, integracja podczas budowania szałasu i gra w piłkę, rozmowy, smaczne jedzonko i dużo radości, uśmiechów, pięknej pogody.
Atmosfera zabawy udzieliła się również Dorosłym, wszystkim bardzo dziękujemy.