25/05/2026
🤍 Wczoraj w naszej parafii dzieci, które rok temu po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej, obchodziły swoją rocznicę. Była to piękna okazja do podziękowania za cały rok pełnego uczestnictwa w Eucharystii oraz wzrastania w wierze i przyjaźni z Jezusem.
Ten szczególny czas zbiegł się również z Niedzielą Zesłania Ducha Świętego – świętem, które przypomina nam o darach Ducha Świętego i Jego nieustannej obecności w życiu Kościoła 🔥
Drogim dzieciom życzymy, aby dalej trwały przy Bogu, rozwijały swoją wiarę i zawsze były otwarte na działanie Ducha Świętego w swoim życiu. Niech Jezus obecny w Eucharystii będzie dla Was siłą i światłem na każdy dzień!