03/02/2026
W sobotę 31 stycznia obchodziliśmy uroczystość św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego oraz patrona naszego Oratorium.😇 Nasze świętowanie rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą, podczas której Słowo Boże wygłosił ks. dr Tadeusz Szaniawski, a swoje przyrzeczenia odnowili Salezjanie Współpracownicy. Po Mszy Świętej młodzież i dzieci wraz z rodzicami udali się do Oratorium, gdzie mogli wziąć udział w salezjańskiej Tomboli, podczas, której można było wygrać atrakcyjne nagrody.🤩 Niektórzy wykazali się swoją wiedzą na temat życia i działalności ks. Bosko odpowiadając na dodatkowe pytania konkursowe. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.