10/10/2025
Witajcie Kochane Kobiety 💓
Dawno nas tutaj nie było, prawda ??
Nasze Drogie Dziewczyny 💃💃💃
Po wielu wspólnych rozmowach, godzinach modlitw i wsłuchaniu się we własne serca postanowiłyśmy na pewien czas zawiesić działanie Kobieca Przestrzeń - Msze Święte i spotkania w Lublinie
Pisanie o tym, nie przychodzi nam łatwo i jest to jedna z trudniejszych decyzji jakie przyszło nam podjąć...
Dziękujemy każdej z Was:
🌹za udział w Mszach Świętych w intencji Kobiet ⛪
🌹za Waszą obecność na spotkaniach 🍰☕🫖 podczas, których otwierałyście przed nami Wasze serca
🌹za wspólną modlitwę
🌹za wspólny czas na Dniach Skupienia, wyjazdowych rekolekcjach czy wyjściach na kawę lub do muzeum
🌹za otwartość i szczerość
🌹 za poświęcony czas i dzielenie się Waszymi życiowymi ( często niełatwymi) doświadczeniami
Dziękujemy Wam, że chcecie rozwijać Waszą Kobiecość 💃💐 Róbcie to dalej 🙏🙏🙏
Życzymy każdej z Was ogromu miłości i spełnienia oraz dalszego zapału do formowania własnego Serca ❤️
Przepraszamy, jeżeli coś było nie tak...
Dziękujemy z całego serca Parafia św. Józefa w Lublinie że przez tyle lat ( dokładnie 7 lat !!!) mogłyśmy gromadzić się przy świętym Józefie
Dziękujemy Adam Bab , Tomasz Niedziałek ❤️❤️
Nie ma takich słów, które mogłyby opisać jak wiele wydarzyło się przez te lata, jak wiele dobra się wydarzyło, ile razy "przypadek " wpływał na dalsze losy Kobiecej Przestrzeni 😍🥰
Wypełnia nas nieopisana wdzięczność i radość, że mogłyśmy tworzyć takie miejsce ....
I dlatego mamy do Was na zakończenie ogromną prośbę ❗❗- Podzielcie się z nami w komentarzach co Wam dała Kobieca Przestrzeń - jest to dla nas bardzo ważne 🔥
My czyli Gosia, Magda, Ela, Iza i Aga dajemy sobie czas na rozważenie tego co dalej dlatego nie mówimy żegnajcie ale być może do zobaczenia 🥲🥹