Schola Wiolinki w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie

Schola Wiolinki w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie Schola dziecięca Wiolinki w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie.

Gdy schodzimy się, niech Święty Duch w nas działaGdy schodzimy się, by wielbić Imię Twe.Wiemy dobrze, że gdy serca są ot...
24/09/2023

Gdy schodzimy się, niech Święty Duch w nas działa
Gdy schodzimy się, by wielbić Imię Twe.
Wiemy dobrze, że gdy serca są otwarte
Błogosławisz boś obiecał to, błogosławisz mocą swą.
🎤🎼🎹🎸🎻🎤🎼🎹🎸🎻🎤🎼🎹🎸🎻🎤🎼🎹🎸
To słowa pięknej piosenki która wybrzmiała dziś podczas Mszy Świętej.🙏 Uczestnicząc wspólnie w Eucharystii wierzymy, że Duch Święty otacza nas swoją mocą a nasze dziecięce serca❤️ jeszcze bardziej otwierają się na uwielbienie tego który dał nam dar śpiewu👨‍🎤
To wspaniały czas kiedy możemy być razem 🙏🫶🤝
Nasz śpiew to uwielbienie i dawanie Bogu tego, co w nas najlepsze. Ilekroć otrzymujemy błogosławieństwo od Boga, oddajemy Mu je jako dar miłości. Nasz czas poświęcony na Mszy świętej Panu Jezusowi, to błogosławieństwo w świadomym akcie uwielbienia.
Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Niech Pan otacza Was swoją miłością a Duch Święty chroni przed złem.
Do zobaczenia na kolejnych Mszach Świętych 🙏

Cóż to była za słodka niedziela!!! Nasz kiermasz przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mnóstwo słodkości sprzedaliśmy ...
17/09/2023

Cóż to była za słodka niedziela!!! Nasz kiermasz przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mnóstwo słodkości sprzedaliśmy do ostatniego kawałka. Mamy nadzieje że Wam smakowało.
🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰
Metrowiec, karmelowiec, szarlotka sernik z rosą, bananowiec, lizaki, wafelki, rogaliki, wspomnienie lata Asi, czekoladowe z mascarpone, oszukaniec, shrek i wiele innych pysznych wypieków zagościło w Waszych domach tę piękną słoneczną niedzielę. Nasze serduszka ❤️ biją do Was wszystkich z wdzięcznością za hojne ofiary które pomogą nam integrować naszą muzyczno-wokalną grupę🎼🎹🎤. Dziękujemy Panu Bogu za wspaniałą pogodę oraz ściskamy wszystkich którzy przyczynili się do tego wydarzenia. To była przepiękna niedziela. Oczywiście nie zabrakło miłego Panu Bogu śpiewania oraz modlitwy.🙏🙏🙏 sami zobaczcie jak to wszystko wyglądało.📷
Nasze dziecięce serduszka są przeszczęśliwe!!!
Do zobaczenia w kolejne niedziele o godzinie 10:30 na Mszy Świętej!!!
👋👋👋

Zapraszamy na słodkości, naszych parafialnych gości.W tę niedziele do kawusi, kawał ciasta kupić musisz.By niedziela pię...
12/09/2023

Zapraszamy na słodkości, naszych parafialnych gości.
W tę niedziele do kawusi, kawał ciasta kupić musisz.
By niedziela piękna była, i Wam dzionek osłodziła.
Scholka piekła te słodkości, dla wspaniałych naszych gości.
Więc kupujcie grosza dajcie, i Bóg zapłać za to wsparcie.
Potrzeb u nas co nie miara, ale jest w nas wielka wiara,
że nam trochę pomożecie na potrzeby odpowiecie.
My Wam za to pośpiewamy, no i pewnie też pogramy.
Więc kupujcie te pyszności, zajadając do sytości!!!
🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w najbliższą niedzielę w naszym Kościele odbędzie się kiermasz ciast. Przy wsparciu naszych Rodziców będziemy oferować Wam mnóstwo słodkości do niedzielnej kawy. Zapraszamy po każdej Mszy Świętej przed kościołem. Zebrane środki zostaną przeznaczona na całoroczne potrzeby naszej formacji.
Zapraszamy i życzymy smacznego!!!

Po długiej wakacyjnej przerwie witamy wszystkich naszych Scholkowych Przyjaciół!Co prawda początek roku szkolnego już za...
11/09/2023

Po długiej wakacyjnej przerwie witamy wszystkich naszych Scholkowych Przyjaciół!
Co prawda początek roku szkolnego już za nami to tak naprawdę na dobre wystartowaliśmy w ostatnią niedzielę.
Garść powitań na wstępie 🤝 Bardzo serdecznie witamy Siostrę Radosławę która od nowego roku szkolnego sprawuje opiekę nad nami 🫶 Z pewnością będzie nas wspierać pomagać i co chyba najważniejsze wszystkich przytulać zarówno tych małych jak i tych większych. Siostro Radosławo jesteśmy bardzo szczęśliwi, Twoja obecność w naszej formacji to wielki dar Boży 🙏 Życzymy dużo satysfakcji z pełnionej funkcji a my ze swojej strony obiecujemy dużo naszej scholkowej miłości. 😘❤️👩‍❤️‍👨
W naszym zacnym gronie witamy także nowych członków naszej śpiewającej rodziny Parafialnej. Jak sami zauważycie jest nas coraz więcej co cieszy przede wszystkim Tego na którego chwałę śpiewamy. Nasze nowe Wiolinki witamy z całego serca w naszym gronie!!! Niech wspólny śpiew 👩‍🎤👨‍🎤 przyniesie Wam dużo radości a Waszym Rodzicom mnóstwo wzruszeń. Musicie wiedzieć że nasze wspólne śpiewanie to duma i chluba naszej Parafii. Pamiętajcie „kto śpiewa dwa razy się modli” 🙏🙏
Nasza grupa to nie tylko granie i śpiew. Informujemy że wspólnie z naszymi Rodzicami mamy mnóstwo wspólnych planów, wydarzeń i wyzwań, które stawiamy sobie na ten ten rok.
Już w najbliższa niedzielę zapraszamy na … wszystkiego dowiecie się wkrótce!!! Czuwajcie i obserwujcie niebawem więcej szczegółów.
Zapraszamy do polubień i udostępnień naszego Scholkowego facebooka. Jak co roku to tutaj będziemy wszystko relacjonować i o wszystkim informować 📸🎥🎙
Już teraz możecie podziwiać na fotorelacji to, jak pięknie się wspólnie prezentujemy. Do zobaczenia w najbliższa niedzielę o 10:30.

Maj to miesiąc łaski i miesiąc chwały Maryi … 💐🌾🌷🌹🥀🌺W miniona sobotę wspólnie z naszymi kolegami Ministrantami, Rodzicam...
15/05/2023

Maj to miesiąc łaski i miesiąc chwały Maryi … 💐🌾🌷🌹🥀🌺
W miniona sobotę wspólnie z naszymi kolegami Ministrantami, Rodzicami, Siostrami z naszej Parafii oraz naszym Księdzem Proboszczem, wybraliśmy się majowo na pielgrzymkę w przepiękne i malownicze tereny regionu Roztocza. Odwiedziliśmy wyjątkowe miejsca które w szczególny sposób poświęcone są Matce Najświętszej.🌼
Pierwszy przystanek to Kościół pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Tomaszowie Lubelskim. Tutaj mogliśmy uczestniczyć we Mszy Świętej którą oczywiście ubogacaliśmy naszym śpiewem.🎤🎼🎻🎸 Zwiedziliśmy klimatyczny drewniany Kościół, o którym pięknie opowiedział nam Ksiądz Sebastian Koper. Ciekawe czy Twarz tego Księdza jest Wam znajoma? 😁
Kolejne miejsce to Sanktuarium Maryjne w Krasnobrodzie. Cudowne miejsce z bogatą historią którą tym razem przybliżał nam nasz ksiądz Proboszcz.
Po wspólnym zwiedzaniu i modlitwach mieliśmy prawdziwy dzień pizzy w urokliwym i malowniczym miejscu nad zalewem w Krasnobrodzie. 🍕🍕🍕Był to także czas na nasze dziecięce wygłupy z naszą Ciocią Wiolą oraz Rodzicami. 🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️
Pomimo zmęczenia znaleźliśmy jeszcze siłę na odwiedziny zwierzątek w Zamojskim ZOO. 🐵🦒🦍🦝Zobaczcie kilka fotek z tego miejsca.
W autokarze czas podróży poprzez opowieści wypełniał nam wspaniały Przewodnik z ogromną wiedzą o regionie w który się udaliśmy. Czy domyślacie się kto był tym Przewodnikiem? Zdradzimy Wam te tajemnicę – to nasz Ksiądz Proboszcz który swoje dzieciństwo spędził na roztoczu.
To był bardzo intensywny dzień. Koronką w autokarze podziękowaliśmy Naszej Matce Najświętszej za cudownie przeżyty dzień. Sami zobaczcie fotorelację.📸
Jeśli ktoś chciałby przeżywać z nami tak wspaniałe chwile zapraszamy do naszego grona!
Wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania nam tak wspaniałego dnia nasze dziecięce serca krzyczą BÓG ZAPŁAĆ!!!
❤️🧡💛💚💙💜

Grób Pana pozostał pusty!!!Wejdź o Panie w nasze codzienne życie ze światłością Twojego Zmartwychwstania. Spójrz z Krzyż...
09/04/2023

Grób Pana pozostał pusty!!!
Wejdź o Panie w nasze codzienne życie ze światłością Twojego Zmartwychwstania. Spójrz z Krzyża na piękno naszej dziecięcej wiary a blask Twojej Chwały niech obdarzy nas siłą w codziennych obowiązkach ...
Niech grób Pana Jezusa pozostanie niedomknięty nam wszystkim i niech radość z obecności Zmartwychwstałego znajdzie wszechobecność w naszych domach. Napełnijcie Wasze serca nadzieją, miłością i wiarą !!!
Żyjmy w zgodzie z otaczającym nas światem i z dziecięcą wyobraźnią patrzmy na przyszłość kolejnych dni...
Z dziecięcą radością pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne Msze Święte w każdą niedzielę na 10:30 do naszej Parafii
https://www.facebook.com/profile.php?id=100079827645409

Świętowania dziś nie było końca i nikt się tego nie spodziewał... No może prawie nikt  🤣Ciociu Wiolu z całego serca dzię...
02/04/2023

Świętowania dziś nie było końca i nikt się tego nie spodziewał... No może prawie nikt 🤣
Ciociu Wiolu z całego serca dziękujemy za niesamowita niespodziankę!!! 🥰❤️
Po Mszy w Niedziele Palmową mieliśmy prawdziwą słodką ucztę 🥮🍰🍮wraz pięknym prezentem wprowadzającym nas w klimat Świat Wielkanocnych.
DZIĘKUJEMY!!! 😘
Ciociu jesteś Kochana!!! ❤️

Niedziela Palmowa to dzień który rozpoczyna Wielki Tydzień w którym dokona się Zmartwychwstanie Pańskie i otwarcie bram ...
02/04/2023

Niedziela Palmowa to dzień który rozpoczyna Wielki Tydzień w którym dokona się Zmartwychwstanie Pańskie i otwarcie bram do nowego życia.
Pan Jezus tego dnia przybył do Jerozolimy i został przywitany przez tłum rzucający mu pod nogi gałązki palmowe i oliwne 🌱🌿🌱🌿🌾

To już tylko kilka dni i wyjątkowy czas oczekiwania na najważniejsze i najpiękniejsze święto w roku.
Niesamowita atmosfera panowała dziś w naszych sercach ale także podczas Mszy Świętej – było kolorowo i uroczyście. My także wspólnie z naszymi Rodzicami przywitaliśmy Pana Jezusa gałązkami oraz śpiewem 🌿🌱💐🌾🎤🎼🎸🎻 Sami zobaczcie krótką fotorelację.
Nasza wspaniała i ogromna palma wykonana wspólnymi siłami prezentowała się niezwykle uroczyście.

Niebawem Triduum Paschalne które upamiętnia mękę, śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa …
Przygotujmy nasze serca do tego wielkiego, świętego wydarzenia.
Życzymy już teraz wszystkim dobrego i owocnego przezywania tego czasu.
Niech Zmartwychwstanie Pańskie otworzy nam wszystkim bramy do lepszego świata a także napełni nasze serca nadzieją miłością i wiarą.
Szczęść Wam Boże! 🙏🙏🙏

Piątek to dzień Męki Pańskiej i nasze dziecięce serduszka wczoraj były oddane Panu Jezusowi 🙏Wspólnie z Rodzicami i całą...
01/04/2023

Piątek to dzień Męki Pańskiej i nasze dziecięce serduszka wczoraj były oddane Panu Jezusowi 🙏
Wspólnie z Rodzicami i całą naszą Parafią uczestniczyliśmy w przepięknej uroczystości Via Crucis W godzinach wieczornych przy lampionach i świecach przebyliśmy 14 stacji Drogi Krzyżowej tak jak Pan Jezus. Wspólnie ubogacaliśmy ten czas naszym śpiewem przepięknych pieśni pasyjnych 🎸🎤
Słowa jednej z nich szczególnie pokazują nam sens Zmartwychwstania Pańskiego:
Zbawienie przyszło przez Krzyż,
Ogromna to tajemnica.
Każde cierpienie ma sens,
Prowadzi do pełni życia …

Wielki Post jest już na finiszu a nasze serca do czerwoności rozpalają myśli o Wielkim Tygodniu 💗💗💗 Ten święty czas rozpoczyna Niedziela Palmowa na którą już dziś Was zapraszamy.
Oczywiście będziecie mogli nas usłyszeć w naszej Parafii na Mszy Świętej o 10:30. Na tę okazję (oczywiście przy udziale naszych Rodziców 🤝👨‍👩‍👧‍👧) własnoręcznie przygotowaliśmy ogromną palmę aby jeszcze bardziej ubogacić i poczuć klimat rozpoczynających się najważniejszych dla nas Świąt Wielkiej Nocy 💐🌾🌷🌹🌺🌸
Do zobaczenia jutro przy wspólnej modlitwie i śpiewie.

Dziękujemy za zdjęcia:
Agnieszce Lubaczewskiej
Ks. Michałowi Sidorowi
Jackowi Bilewiczowi
Grzegorzowi Ołowce
Pan Redaktor tym razem występował jako "Tenor"

Ta Krew, z grzechu obmywa nasTa Krew, czyni nas bielszym od bieliTak krew, z grzechu obmywa nas To jest baranka Święta K...
26/02/2023

Ta Krew, z grzechu obmywa nas
Ta Krew, czyni nas bielszym od bieli
Tak krew, z grzechu obmywa nas
To jest baranka Święta Krew ...
🙏🙏🙏
Słowa tej pieśni wybrzmiały 🎤🎼dziś podczas Mszy Świętej.
Przez najbliższe 40 dni nasze dziecięce serduszka❤️🧡💛 przygotowują się na najważniejsze dla nas Święto Wielkiej Nocy, inaczej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.
Okres ten zachęca nas, abyśmy szeroko otworzyli nasze dziecięce wnętrze na Miłość Bożą poprzez post, modlitwę i jałmużnę.
Was także zachęcamy abyście na oścież otworzyli Wasze serca na Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Pamiętajmy przelana na krzyżu krew Chrystusa "z grzechu obmywa nas".
🙏🙏🙏
Dziś to pierwsza niedziela tego pięknego czasu. Zapraszamy w kolejne do wspólnego uczestnictwa i oczekiwanie na najpiękniejszy poranek w całym roku, którego to życie pokonuje śmierć.
Wspólnie z naszymi Rodzicami planujemy wspólne czuwanie wielkopostne wypełnione modlitwą🙏 i śpiewem🎤🎸🎻 na które już teraz Was zapraszamy!
Jak już ustalimy 🕵️‍♀️termin niezwłocznie Wam o tym napiszemy. Tymczasem zapraszamy do wspólnej modlitwy w najbliższą niedzielę o 10:30
Do zobaczenia! 😘👋

12/02/2023

Jeśli spoglądacie dziś za okno widać za nim lekki przejaw wiosny🌼. Co prawda to jeszcze nie ten czas, aby rośliny⚘️🌳🌲 zaczęły się budzić z zimowego snu, ale słońce🌞 dziś śmiało zaglada do naszych okien.
Nasza niedziela także była wiosenna 🌼. Blask promieni jeszcze bardziej zachęcił nas do czynnego uczestnictwa we Mszy Świętej🙏. Zaśpiewaliśmy dziś 🎵🎶🎼między innymi piekny utwór "Schowaj mnie".
Maja, Basia, Kinga i Hania pokazały swoje piękne głosy 🫶👏a reszta naszej Scholi dostojnie im pomagała❤. Nie mogłoby się to odbyć bez naszego wsparcia instrumentalnego 🎼🎻🎸🎹🎤🎶.
Sami zobaczcie jak nam to wyszło 🫣.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy 🙏w kolejną niedzielę jeśli chcecie nas zobaczyć i posłuchać na żywo. Będą kolejne muzyczne 🎶niespodzianki 🎁
Do zobaczenia!

Adres

Nałkowskich 80B
Lublin
20-470

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Schola Wiolinki w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Schola Wiolinki w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Lublinie:

Udostępnij

Kategoria