17/05/2026
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 17. 05. 2026 r.
1. Nabożeństwo majowe codziennie w łączności z Mszą św.
2. Od 18 -23 maja Dni modlitw o Ducha Świętego.
3. Serdeczne Bóg zapłać rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych, za ofiarę złożoną na Parafialny Fundusz Inwestycyjny.
4. Serdecznie dziękuję rodzinom, które ostatnio sprzątały naszą świątynię oraz kaplicę przedpogrzebową.
Od jutra dyżur będą pełnić P. Labun i P. Prądzyńscy
5. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy już złożyli ofiary na Parafialny Fundusz Inwestycyjny.
6. Pojemniki na śmieci dotychczas znajdujące się przy wejściu na cmentarz zostały przeniesione i ustawione przy bramce od strony południowej.