08/01/2022
Dnia 6 stycznia 2022 roku nasz KSM wystawił jasełka. Aktorami byli druhowie z naszego oddziału. Dziękujemy KSMom z innych oddziałów, które specjalnie przyjechały oraz wszystkim parafianom za obecność. Jak co roku w tym dniu również po każdej Mszy Świętej sprzedawaliśmy kredę i kadzidło, Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie – Gotów! 😇🙏