21/01/2026
Z radością świętowaliśmy w naszej Parafii pierwszy rok działalności grupy „Zumba z Agą”!
Ks. Proboszcz Jan Mateusz Gacek odwiedził ich osobiście, składając życzenia dalszych sukcesów w rozwijaniu tej wspaniałej inicjatywy.
To jedyna, tak duża grupa w naszym mieście – prowadzona amatorsko, ale z ogromną pasją i sercem.
Pani Agnieszka prowadzi zajęcia całkowicie charytatywnie, aby każdy mógł cieszyć się ruchem, tańcem i pozytywną energią.
Zajęcia na stałe wpisały się w życie naszych parafian, a uczestnicy przyjeżdżają nie tylko z Legnicy, lecz także z Jawora, Wągrodna, Miłkowic i Ulesia.
Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce za jej zaangażowanie i ogromne serce, a wszystkim uczestnikom za wspólny, taneczny rok!
📅 Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:30
📍 Sala przy ul. Sikorskiego 1 (I piętro)
Do grupy nadal można dołączyć 📥
https://www.facebook.com/share/g/17QvZoJaxz/