26/05/2026
Kochani,
nasze Oratorium to dom, który jest ożywiany modlitwą ♥️
Włączamy się w różne wydarzenia, ale bez modlitwy to wszystko nie miało by dla nas sensu.
Chcemy służyć jak Chrystus!
ZAPRASZAMY Was zatem do udziału w Triduum z ks. Jarek Wąsowicz od czwartku. Przygotujmy nasze serca na beatyfikację ks. Franciszka Miśki SDB, naszego Proboszcza, wsłuchując się w historię jego świętości, którą realizował pośród nas! 😍
W PIĄTEK, w ramach triduum, będą takze prymicje naszych salezjańskich neoprezbiterów! Przyjdźmy, aby przyjąć błogosławieństwo prymicjne z łaską odpustu.
W NIEDZIELĘ zapraszamy na świętowanie poprzez modlitwę i braterskie spotkanie z ks. Piotrem Przyborskim SDB ♥️ niegdyś proboszczem i kierownikiem naszego Oratorium ♥️
Niech Duch ożywia naszą wiarę, modlitwę i wspólnotę! 🙏
Do zobaczenia 😇