Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - oddział w Krygu

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - oddział w Krygu KSM Kryg - oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji rzeszowskiej działający przy parafii MB Królowej Polski w Krygu.

💙💛!
27/02/2022

💙💛!

Ośrodek Rekolekcyjny w Lipinkach przygotowuje się do przyjęcia Uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Jako Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Lipinkach chcemy włączyć się w pomoc ludziom zmagającym się z ogromnym strachem i nieprawdopodobnym bólem. Sprawmy wspólnie, aby ci, którzy m...

Każdy grosz się liczy! ❤️
29/01/2022

Każdy grosz się liczy! ❤️

Pierwszy pokój w Nowym Domu- akcja zrzutkowa ma na celu wykończenie jednego pokoju w Domu Rekolekcyjnym im. Bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie- Przybyszówce. W domu od marca 2021r. trwa generalny remont, którego głównymi założeniami są:termomodernizacja budynku, instalacja fotowoltaiczna, now...

Zapraszamy!!
05/01/2022

Zapraszamy!!

Czas na Mikołajki! 🎅
Przychodzimy do Was ze szczególnym prezentem, jakim jest zaproszenie na Ferie z Bogiem 2022! 😍📦
W tym roku organizujemy 3 Zimowiska oraz Obóz Narciarski 🎉.
Szczegółowe informacje na plakacie, a zapisy w formularzu: https://forms.gle/hh1pFusSnBSuKfsr6
Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas ferii 😏.

12/08/2021

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi KROKAMI!!! 👣😍
Czy masz ochotę na wyjazd do PORTUGALII?
Spotkanie i wspólną modlitwę z rówieśnikami z CAŁEGO ŚWIATA??? 😎
Aby się przygotować zapraszamy na spotkanie w naszej diecezji! Towarzyszyć nam będą dwa Symbole – Krzyż Roku Świętego i ikona Matki Bożej Wybawicielki Ludu Rzymskiego.
Celem ŚDM jest spotkać Chrystusa i cieszyć się młodością!
ZAPRASZAMY!
ps. Będą z nami nasi BISKUPI :)

❤️!
31/05/2021

❤️!

❗❗❤ E-BUDOWA❤❗❗

Słyszeliście już o nowej formie wsparcia remontu naszego ośrodka? :D Możecie tam zakupić konkretne materiały/produkty, takie jak np. grzejnik czy kabina prysznicowa

Dnia 18.03 w czwartek nasz ksm prowadził czuwanie z oprawą słowno-muzyczną przed uroczystością Św. Józefa. 😇🤍🎶*O święty ...
20/03/2021

Dnia 18.03 w czwartek nasz ksm prowadził czuwanie z oprawą słowno-muzyczną przed uroczystością Św. Józefa. 😇🤍🎶

*O święty Józefie, mniemany Ojcze i Opiekunie Pana i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, najmilszy Oblubieńcze Matki Jego, Przeczystej Dziewicy Maryi! Ja, N.N. Ciebie obieram sobie dziś i po wszystkie dni mego życia za Patrona, Ojca i Opiekuna i postanawiam mocno głosić i rozszerzać zawsze i wszędzie Twoją chwałę i cześć. Błagam Cię pokornie, racz mnie przyjąć za swego sługę. Ratuj mnie we wszystkich potrzebach duszy i ciała, broń od wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych, zachowaj mnie do wszelkiego niebezpieczeństwa, nieszczęścia i złego przypadku. Szczególnie zaś w godzinę mej śmierci przybądź, wspieraj i ratuj mnie wraz z Niepokalaną Oblubienicą Twoją Maryją, abym nie zginął, ale miał żywot wieczny i z Wami wielbił Boga po wszystkie wieki wieków. Amen.*

Dnia 05.03 prowadziliśmy drogę krzyżową w naszej parafii.😇Te 14 stacji wyraża to jak wielka i ważna jestM I Ł O Ś Ć Boga...
05/03/2021

Dnia 05.03 prowadziliśmy drogę krzyżową w naszej parafii.😇
Te 14 stacji wyraża to jak wielka i ważna jest
M I Ł O Ś Ć Boga do mnie.
I do CIEBIE 👉❤️

03.10.2020r odbyły się warsztaty dla kierownictw organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszow...
03/10/2020

03.10.2020r odbyły się warsztaty dla kierownictw organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej ❤️🕊️. Dwie osoby z naszego oddziału dowiedziały się wiele rzeczy na temat współpracy, formacji, obowiązków oraz naszej roli we wspólnocie 😇
Dziękujemy za nową dawkę wiedzy i miło spędzony czas.💕💕😄

Na wczorajszym KSM-ie (25.09.2020) odbyło się pierwsze spotkanie po długiej przerwie. Mogliśmy porozmawiać, wymienić się...
26/09/2020

Na wczorajszym KSM-ie (25.09.2020) odbyło się pierwsze spotkanie po długiej przerwie. Mogliśmy porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i wspólnie ustalić kolejne spotkania naszego oddziału. 😊 Zorganizowaliśmy też wybory do kierownictwa. Prezesem została: Weronika Juruś, zastępcą prezesa: Agnieszka Motyka, skarbnikiem: Weronika Kudłaty, sekretarzem: Martyna Lubaś. Od tej pory mamy nową kadrę, na nowy start 😀 Wszyscy życzymy im powodzenia i trzymamy za nich kciuki!!
GOTÓW!

21/05/2020



Dziękujemy KSM Lipinki za nominację 😇
Z wielką chęcią przyłączamy się do tej akcji! Zapraszamy do sprawdzenia za, co my jesteśmy wdzięczni!! 😊
Kolejnym oddziałem, który nominujemy to oddział KSM Gorlice Glinik! Teraz wasza kolej, macie 3 dni. Powodzenia! ❤️

Adres

Kryg

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - oddział w Krygu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij