26/05/2026
Dzisiaj- 26 maja wspominamy śp. księdza prałata Antoniego Sołtysika, który w 1990 roku przyczynił się do reaktywacji Katolickiego Stowarzyszeni Młodzieży w Polsce i Archidiecezji Krakowskiej.
W 8. rocznicę Jego śmierci, wspólnie z innymi KSM-owiczami oraz Grupą Apostolską, uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w Jego intencji.
Dziękujemy za Jego życie, świadectwo i serce oddane młodzieży.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…🙏