Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących - DAP "Szczepaniaki"

Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących - DAP "Szczepaniaki" Celem grupy jest poszu
kiwanie dojrzałej relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Opiekę duchową nad nami obejmuje ks. Sławomir Półtorak.

Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących (DAP) "Szczepaniaki" jest wspólnotą działającą przy Parafii św, Szczepana w Krakowie, zrzeszającą osoby do 35 roku życia. Spotykamy się na co dwutygodniowych spotkaniach w środę o 19:00 w salce domu parafialnego przy kościele. Dwa razy w miesiącu jest spotkanie formacyjno-modlitewne, a w pozostałe środy spotykamy się na integracji i rekreacji.

13.06 (środa) >> PRZYPOMINAMY i Serdecznie zapraszamy na godz, 19:00 do parafii św. Szczepana (ul. H. Sienkiewicza 19) n...
11/06/2018

13.06 (środa) >> PRZYPOMINAMY i Serdecznie zapraszamy na godz, 19:00 do parafii św. Szczepana (ul. H. Sienkiewicza 19) na Mszę Świętą i uroczyste Nabożeństwo Fatimskie!!😊😊

16/05/2018

Uwaga zmiana!
Ze względu na odbywające się jednocześnie spotkanie kandydatów do bierzmowania, nasze dzisiejsze spotkanie odbędzie się w salce na pierwszym piętrze Domu Parafialnego.

Za utrudnienia przepraszamy! 😀

Witajcie! :)W najbliższą niedzielę (22.04.2018 r.) nasze Duszpasterstwo wybiera się na rowery do Tyńca. To doskonała oka...
20/04/2018

Witajcie! :)

W najbliższą niedzielę (22.04.2018 r.) nasze Duszpasterstwo wybiera się na rowery do Tyńca. To doskonała okazja by do nas dołączyć :)

Jeśli chcecie aktywnie i miło spędzić czas, spróbować "Chipsów Pustelnika" czy benedyktyńskich ziółek lub lodów :) Serdecznie zapraszamy!

Spotykamy się o 15.30 pod kościołem św. Szczepana.

Do zobaczenia :)

Witajcie!Serdecznie polecamy najnowszy dokument papieski "Cieszcie się i radujcie". Na najbliższych spotkaniach możemy n...
14/04/2018

Witajcie!

Serdecznie polecamy najnowszy dokument papieski "Cieszcie się i radujcie". Na najbliższych spotkaniach możemy na jego temat porozmawiać przy dobrej kawie i ciastku :)

A trzeba przyznać, że papież Franciszek trafia w sedno!

Dobrego popołudnia! :)

01/03/2018

Mamy już 100 polubień funpage'a naszego Duszpasterstwa!!👍👍😊😊 Dziękujemy, że z nami jesteście! 😊😊😍

Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących (DAP) "Szczepaniaki" jest wspólnotą działającą przy Parafii św, Szczepana w Krakowie, zrzeszającą osoby do 35 roku życia. Celem grupy jest poszu
kiwanie dojrzałej relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Spotykamy się na co dwutygodniowych spotkaniach w środę o 19:00 w salce domu parafialnego przy kościele. Dwa razy w miesiącu jest spotkanie formacyjno-modlitewne, a w pozostałe środy spotykamy się na integracji i rekreacji. Opiekę duchową nad nami obejmuje ks. Sławomir Półtorak.

przypominamy!! 😀😀dziś ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną!😍🌞💼🌍⚽🌻🌵🍃🏊‍♂️😀Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 19:00 😊a ...
19/07/2017

przypominamy!! 😀😀dziś ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną!😍🌞💼🌍⚽🌻🌵🍃🏊‍♂️😀

Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 19:00 😊
a po niej spotkanie w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Kościelnej 5/2 😊

Do zobaczenia! 😊😊

10/07/2017

Nasza strona ma już 50 polubień!!! :D:D

Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących (DAP) "Szczepaniaki" jest wspólnotą działającą przy Parafii św, Szczepana w Krakowie, zrzeszającą osoby do 35 roku życia. Celem grupy jest poszu
kiwanie dojrzałej relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Spotykamy się na co dwutygodniowych spotkaniach w środę o 19:00 w salce domu parafialnego przy kościele. Dwa razy w miesiącu jest spotkanie formacyjno-modlitewne, a w pozostałe środy spotykamy się na integracji i rekreacji. Opiekę duchową nad nami obejmuje ks. Sławomir Półtorak.

07/06/2017

Przypominamy ❗📆
Za niecałe 9 godzin ⌚ spotykamy się w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego🏠 przy ul. Kościelnej 5/2 ❗❗❗
💓💖🎥🎬📹💖💓💖
A póki co dobrego popołunia, smacznego obiadu no i miłej pracy!!
Do zobaczenia!!😊😊😊

'Obrączka oznacza zobowiązanie na całe życie. Wkładając ją na palec składasz przysięgę. Smutne jest to, że ludzie mają b...
05/06/2017

'Obrączka oznacza zobowiązanie na całe życie. Wkładając ją na palec składasz przysięgę. Smutne jest to, że ludzie mają być ze sobą na dobre i na złe, a naprawdę są tylko na dobre..' (cytat z filmu 'Fireproof')

Adres

Ulica Sienkiewicza 19
Kraków
30-033

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Duszpasterstwo Absolwentów i Pracujących - DAP "Szczepaniaki" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij