29/05/2026
🙏✨ Już w najbliższą niedzielę, w uroczystość Najświętszej Trójcy serdecznie zapraszamy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na wspólną modlitwę i uwielbienie 🎶⛪ O godzinie 15:00 zaśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godzinie 15:20 na Mszy Świętej 🎤🎼💙 Niech ten wyjątkowy czas modlitwy, muzyki i spotkania z Bogiem pomoże nam jeszcze głębiej przeżyć tę piękną uroczystość 🙏🕊️✨
Serdecznie zapraszamy! 😊