19/01/2026
XIX Misyjny Jarmark z Aniołami już za nami... Było dużo przygotowań, warsztatów, spotkań i wszelkich zaangażowań, ale nie zapominajmy, że nadal jesteśmy MISJONARZAMI! 🌎😇✝️💖💪
Bądźmy na co dzień Żywym Kościołem! Świadczmy o Jezusie Chrystusie swoim życiem, wszędzie tam, gdzie jesteśmy...🤗😁
Dzięki ostatniemu jarmarkowi wparliśmy młodych redemptorystów, przygotowujących się do kapłaństwa w Burkina Faso, w Afryce. Oni nieustannie pamiętają o nas w swoich modlitwach i bardzo, bardzo dziękują za naszą pomoc. Pomimo wielkich odległości, które nas dzielą, jesteśmy z nimi jedną, wielką Wspólnotą! 😇🤝
Zbudujmy tego typu nowe Przyjaźnie w Misji podczas następnego - XX Misyjnego Jarmarku z Aniołami. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Misji! ☃️❄️🎅👼👼👼
Załączamy zdjęcia ze spotkania, podsumowującego XIX Jarmark z Aniołami, które odbyło się 11 stycznia w Krakowie. Podczas niego właśnie, o. Marek Marszałek - który posługiwał 35 lat w Burkina Faso - podziękował w imieniu seminarium w Burkinie za naszą wielką pomoc😊
Redemptoryści Kraków Sanktuarium w Tuchowie Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka WSD Redemptorystów