Spotykamy się w każdy poniedziałek o 19.30 na Eucharystii oraz na modlitwie uwielbienia. Chcemy wspólnotowo i osobiście chwalić, adorować i przyjmować łaskę Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Naszej modlitwie poprzedzonej rozeznaniem towarzyszą pieśni uwielbienia. Ignacjańskim elementem naszego wielbienia jest także krótka cisza, aby w niej jeszcze wyraźniej każdy z nas mógł usłyszeć
Głos Pana. Naszą patronką jest Maryja "Pneumatofora" – Niosąca Ducha Świętego. Ikona towarzyszy nam w każdej modlitwie. Zapraszamy wszystkich studentów pragnących osobistego spotkania z Panem Bogiem, wspólnej modlitwy, formacji poprzez tematyczne konferencje oraz spotkania, przy herbacie, ludzi żyjących w podobnym duchu.