26/05/2026
W niedzielę 24 maja 2026 r. podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 w naszej parafii odbyło się uroczyste błogosławieństwo nowych ministrantów oraz scholistek. Obrzędowi przewodniczył Ksiądz Proboszcz, który modlił się za dzieci i młodzież podejmujących posługę przy ołtarzu oraz zaangażowanych w śpiew i oprawę liturgiczną.
Nowi ministranci i scholistki otrzymali błogosławieństwo na czas swojej służby, aby z gorliwością, radością i odpowiedzialnością wzrastali w wierze oraz dawali świadectwo swojej przynależności do Chrystusa i wspólnoty Kościoła.
Dziękujemy rodzicom, opiekunom oraz wszystkim, którzy wspierają formację liturgiczną dzieci i młodzieży w naszej parafii. Nowym ministrantom i scholistkom życzymy wytrwałości, wielu łask Bożych oraz radości ze służby Panu Bogu i wspólnocie parafialnej 😇🎶🎵