21/05/2026
DUSZPASTERSTWO NAUCZYCIELI NA GÓRZE CHEŁMSKIEJ
To już taka nasza tradycja, że w maju pielgrzymujemy do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej. Tak też bylo 20 maja- nauczyciele, wychowawcy i sympatycy Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zgromadzili się licznie aby w Sanktuarium uczestniczyć we wspólnej Eucharystii, nabożeństwie majowym oraz wysłuchać konferencji wygłoszonej przez naszego duszpasterza księdza Remigiusz Szauer . Na zakończenie naszego spotkania przenieśliśmy sie do Cafe Chełmska aby przy ☕️ omówić szczegóły zbliżającej sie pielgrzymki do Częstochowy, która odbędzie sie w dniach 30 czerwca- 4 lipca. Na pielgrzymkę sa jeszcze wolne miejsca- zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu ( prosimy o zostawienie komentarza- z pewnością sie odezwiemy)