27/11/2025
Podczas minionego weekendu (21-23.11) 22 KSMowiczów przeżywało swoje rekolekcje w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Przyjechały osoby z oddziałów ze Słupska: z parafii św. s. Faustyny, NMP Królowej Różańca św. oraz św. Maksymiliana. W niedzielę w katedrze, w obecności ks. bp. Edwarda Dajczaka, troje spośród nas złożyło przyrzeczenia KSMowicza:
Łukasz Bruski,
Maja Kramarczyk,
Julia Wysłocka.
Serdecznie gratulujemy