30/05/2026
Dzisiaj świętowaliśmy w naszej Parafii 35-tą rocznicę istnienia Legionu Maryi pw. Wniebowzięcia NMP. Na uroczystość przyjechali przedstawiciele 12 Prezydiów wraz z opiekunem duchowym Kurii Ks. Prałatem Antonim Sochą. Ks. Proboszcz Grzegorz podziękował serdecznie wszystkim Legionistkom za ich gorliwą wieloletnią modlitwę w intencjach Parafian, kapłanów i wszystkich spraw, które są ważne dla naszej wspólnoty parafialnej. Z okazji tego wydarzenia Siostry Karmelitanki z Dysa przygotowały nową chorągiew, znak rozpoznawczy Legionu Maryi, którą poświęcił Ks. Proboszcz. Siostry z Legionu Maryi serdecznie zapraszają do tej grupy modlitewnej, która pragnie służyć, w duchu i z troskliwością Maryi każdej ludzkiej osobie, która jest obrazem Chrystusa.