23/05/2026
W dniu 23 maja 2026r. miał miejsce kongres różańcowy z okazji 200-lecia jego założenia przez bł Paulinę . Bardzo dziękuję wszystkim przybyłem zelatorom z parafii: Najświętszego Serca Pana Jezusa w Borzytuchomu, Św. Mikołaja w Parchowie, Św. Michała Archanioła w Tuchomiu, Św. Marii Magdaleny w Ugoszczy, Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Wspólny czas modlitwy i dzielenia się świadectwem życia przy słodkościach i kawie czy herbacie jeszcze bardziej nas połączył jako wspólnotę różańcową. Bóg zapłać Fraciszkankom Marii i Żywemy Różańcowi z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach za ciasta i pomoc. Bóg zapłać