09/05/2026
W niedzielę, 10 maja br. odbędzie się koncert „Dla Maryi”, w którym młodzi mieszkańcy będą wykonywać pieśni ku czci Matki Bożej w nowych aranżacjach. Koncert odbędzie się o godz. 16.00 przy figurze Matki Bożej Królowej Świata, a w razie niepogody w kościele. Organizatorzy zapraszają wszystkich parafian i gości, którzy razem z nami chcą śpiewem wielbić naszą Mamę, Maryję. 🤍🩵