Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej

Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej Jesteś katolickim nauczycielem lub wychowawcą …
Chcesz spotkać się, pomodlić lub porozmawiać

Kielce, Boże Narodzenie 2023    Boże Narodzenie jest czasem świętym, w którym z najwyższą czcią i z zachwytem pochylamy ...
22/12/2023

Kielce, Boże Narodzenie 2023

Boże Narodzenie jest czasem świętym, w którym z najwyższą czcią i z zachwytem pochylamy się nad tajemnicą wielkiej miłości Boga do grzesznej ludzkości. Bóg dokonuje cudu i przychodzi na świat jako człowiek, by zbawić ludzi. Przyjmuje to, co ludzkie, by ubogacić nas sobą.
Oczekując na ten czas i czuwając przygotowujemy „dom serca, aby był uporządkowany i gościnny” – do czego zachęcał papież Franciszek na progu Adwentu.
Życzę Państwu pełnego refleksji świętowania tajemnicy Narodzin Jezusa Chrystusa, radości, która wypływa z niezachwianej nadziei i pokoju Bożego, jakiego świat dać nie potrafi.
Niech Boskie Dzieciątko błogosławi w Święta i w Nowym 2024 Roku, obficie udziela łask potrzebnych w życiu osobistym i pracy zawodowej.
Życzę opieki Maryi Niepokalanej, Matki Pana oraz opieki świętego Józefa, troskliwego Opiekuna Jezusa, w scenie betlejemskiej charakterystycznie pochylonych nad żłóbkiem z Boskim Dzieciątkiem.

Z zapewnieniem o modlitwie i wyrazami szacunku:
Ks. Waldemar Wiśniowski

PS. Zdjęcie Ołtarza Narodzenia Pańskiego w Bazylice Narodzenia Pańskiego w Betlejem przypomina nam to szczególne miejsce w Ziemi Świętej, która potrzebuje gorącej modlitwy o pokój.
Królowo Pokoju! Módl się za nami!

Dzień dobry,polecam nauczycielom odpoczywającym jeszcze i tym, którzy już przygotowują nowy rok szkolny, "duchowe pielgr...
17/08/2023

Dzień dobry,
polecam nauczycielom odpoczywającym jeszcze i tym, którzy już przygotowują nowy rok szkolny, "duchowe pielgrzymowanie" na Jasną Górę.
Link poniżej umożliwia dostęp do Eucharystii na szczycie Jasnej Góry.
Mszy św. 2 lipca 2023 r. o godz. 12.00 przewodniczył bp Piotr Turzyński, który wygłosił również piękną homilię (od 26 do 47 minuty nagrania). Szczęść Boże. Ks. Waldemar W.

Wspomóż transmisje z Jasnej Góry wpłacając dobrowolną kwotę przez TPay lub PayPal:https://tpay.jasnagora.pl/https://paypal.jasnagora.pl/Przelewy bankowe - z ...

23/12/2021

Tak bowiem Bóg umiłował świat,
że Syna swego Jednorodzonego dał
J 3, 16

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego proszę przyjąć najlepsze życzenia. Niech przykład prostych pasterzy dodaje nam odwagi, by stanąć w zachwycie i zadumie wobec wielkiej i bezinteresownej miłości Boga Ojca, który daje nam swego umiłowanego Syna.
Życzę, aby błogosławieństwo Ojca, Syna i Ducha Świętego towarzyszyło Państwu w każdym dniu Nowego 2022 Roku. Niech hojnie spłynie na wszystkie dni i miejsca codziennej pracy, modlitwy i odpoczynku. Maryja Niepokalana, Matka naszego Pana niech wyprasza nieustannie potrzebne dary: zdrowia, wiary, nadziei i miłości.
Z darem modlitwy: ks. Waldemar Wiśniowski
Kielce, Boże Narodzenie 2021

Pielgrzymujemy duchowo na Jasną Górę...
30/06/2021

Pielgrzymujemy duchowo na Jasną Górę...

2 lipca modlimy się na Jasnej Górze...
30/06/2020

2 lipca modlimy się na Jasnej Górze...

15/06/2020

Msza św. w intencji nauczycieli

Serdecznie zapraszam wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty na Eucharystię, która odbędzie się w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II w Kielcach przy ul. Wesołej 54., dzisiaj o godz. 18.30. Podziękujemy Panu Bogu za rok szkolny 2019/2020 i pomodlimy się o pogodne i bezpieczne wakacje. Ks. Waldemar W.

15/05/2020

Zbliża się 100 rocznica urodzin Jana Pawła II.
Z tej okazji umieściłem na platformie e-learningowej ŚCDN krótkie nagranie z fragmentem homilii Papieża wygłoszonej w Łowiczu 14.06.1999 r. do nauczycieli i wychowawców. Pod nagraniem jest forum pt. „Jan Paweł II i jego wpływ na moje życie”. Zachęcam do krótkich wpisów. Każdy komentarz jest bardzo oczekiwany, aby ubogacić naszą pamięć o św. Janie Pawle II. Materiały są udostępnione w szkoleniu pt. „Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej”. Każda osoba zalogowana może włączyć się do dyskusji. Bezpośredni link do szkolenia:
http://e-szkolenia.scdn.pl/course/view.php?id=133 -7
Z wyrazami szacunku: ks. Waldemar Wiśniowski

11/05/2020

11 maja 2020 r. to dzień szczególnej modlitwy za nauczycieli i wychowawców naszej diecezji. Dlatego dzisiaj o godz. 18.30, jak zwykle w kościele św. Jana Pawła II odprawię mszę św. w tej intencji. Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w Eucharystii. ks. WW

20/04/2020

3 poniedziałek kwietnia 2020 to dzień szczególnej modlitwy za nauczycieli i wychowawców naszej diecezji. Dlatego dzisiaj o 18.30, jak zwykle w kościele św. Jana Pawła II odprawię mszę św. w tej intencji. Kto może dołączyć, zapraszam. Trwajmy w jedności duchowej. Szczęść Boże w pracy na odległość, w życiu osobistym i rodzinnym. Bądźcie zdrowi! x.WW

17/04/2020

Zbliża się II Niedziela Wielkanocna, czyli Święto Miłosierdzia.
Więcej na ten temat mogą Państwo dowiedzieć się z prezentacji umieszczonej na w ramach kursu pt. „Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej” na platformie e-learningowej ŚCDN.
Zachęcam do korzystania także z innych materiałów udostępnionych na tym kursie. Można to robić mając status Gościa tzn. bez logowania się!
Szerszy dostęp do platformy wymaga zalogowania się na to szkolenie.
Bezpośredni link do kursu:
http://e-szkolenia.scdn.pl/course/view.php?id=133 -2
Szczęść Boże! Ks. WW

Adres

Jana Pawła II 3
Kielce
25-525

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Kieleckiej:

Udostępnij