28/04/2026
😉W sobotę reprezentacja naszej Diakonii Muzycznej uczestniczyła w 🎵🎶warsztatach mistrzowskich dla chórzystów-wokalistów w parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu, które prowadził wybitny kompozytor Paweł Bębenek.
😅Było intensywnie (kurs trwał cały dzień), ale rewelacyjnie. Wszyscy przyznają że dużo zyskali dzięki ćwiczeniom i poradom jak 🗣śpiewać w zespole.
🙏😇 Na koniec uczestnicy wzięli udział we Mszy świętej, ubogacając liturgię wyuczonymi pieśniami. 💪Tylko trening czyni mistrza!