29/04/2026
Zapisałeś się już na wyjazd w góry ?
Zapoznaj się ze szczegółami wyjazdu i jedziemy 💪🏔️
Witosa in the mountains 3.0
Zapraszamy na wspólny wyjazd w góry na Szyndzielnię 🏔️
Planujemy wejście na szczyt, gdzie wspólnie będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej. To świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, integracji oraz chwili duchowego zatrzymania w pięknych okolicznościach przyrody.
📅 Zbiórka: godz. 8:00
📍 Miejsce zbiórki: parking przy parafii (ul. Barlickiego 2)
🚗 Dojazd: własnymi samochodami
📍 Parking docelowy: ul. Karbowa 15, Bielsko-Biała – stamtąd wspólnie wyruszamy na szlak.
Ze względu na organizację transportu prosimy o uzupełnienie w formularzu informacji:
czy dysponujesz samochodem,
ile masz wolnych miejsc dla innych uczestników.
Dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą jechać pod opieką rodziców lub opiekunów.
Link do zapisów : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckhAE9AlCjETVGbeIPechPVyVzSgj1UH5p5nWDAmDtcWwB5w/viewform
Zachęcamy do wspólnego wyjazdu i dzielenia się miejscami – dzięki temu łatwiej będzie nam wszystkim dotrzeć na miejsce 😊
Do zobaczenia na szlaku!
Kontakt do osoby odpowiedzialnej : Beata - tel. 518 185 835