29/04/2026
Dziś w kaplicy Akademii Wymiaru Sprawiedliwości odbyła się Msza Święta dziękczynna dla studentów II roku studiów drugiego stopnia kierunku penitencjarystyka 🙏
Liturgii przewodniczył ks. Sebastian Kąkol, a koncelebrował ks. Jarosław Kołodziejczak ⛪
Był to wyjątkowy czas wspólnej modlitwy, refleksji oraz wdzięczności za lata nauki, formacji i budowania wspólnoty ✨
Niech zdobyte doświadczenia, relacje oraz wartości towarzyszą absolwentom w dalszej drodze – zarówno zawodowej, jak i osobistej 💫
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.” (Flp 4,13) 📖
„Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali.” – św. Jan Paweł II 🤍
Ogromne podziękowania kierujemy za lata współtworzenia duszpasterstwa oraz pracę włożoną w działalność zarządu duszpasterstwa dla Marcina Kurowskiego, Klaudiusza Saniewskiego i Kacpra Fedusiewicza 💙👏
Wasze zaangażowanie, inicjatywa i serce włożone w rozwój wspólnoty pozostaną ważną częścią jej historii 🤝
Dziękujemy również opiekunkom duszpasterstwa akademickiego z ramienia uczelni 🌿🤍
za wsparcie, obecność i troskę, które towarzyszyły studentom na każdym etapie ich drogi 🎓