01/01/2026
Panie Romualdzie i Pani Anno Spychalscy,
chcielibyśmy w imieniu wszystkich Parafian podziękować za dzisiejsze wspólne kolędowanie.
Był to wieczór pełen łez, radości, nadziei oraz miłości.
Swoim śpiewem i graniem poruszyli Państwo nasze serca, na nowo przypominając, co w Świętach jest najważniejsze.
Dziękujemy za poświęcony czas, przygotowanie kościoła i przede wszystkim za zgromadzenie tylu wiernych.
Wierzymy, że to dziękczynienie zostało przyjęte przez Najwyższego z wielką radością.
Piękno zawarte w muzyce jest częścią odbicia piękna Pana Boga i za przybliżenie nam tego, całym sercem dziękujemy!❤️
Obiecujemy pamiętać w naszych modlitwach o Państwu oraz całej Waszej rodzinie.
Życzymy by ten Nowy Rok obfitował w zdrowie, miłość, odwagę, nadzieję, wiele łask Bożych, darów Ducha Świętego oraz w opiekę Matki Najświętszej. 🙏🏻❤️
Z błogosławieństwem Bożym,
wdzięczni Parafianie
PS Zachęcamy wszystkich do dzielenia się w komentarzach nagraniami i zdjęciami z tego wspaniałego wieczoru.☺️✨