17/05/2026
🙏✨ To już rok… ✨🙏
W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Eucharystii, dziękowały dziś za wszelkie łaski i dary otrzymane w ciągu tego wyjątkowego czasu. 🤍⛪
Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11:00, której przewodniczył ks. Mikołaj, dzieci wyrażały wdzięczność za dar Eucharystii 🍞✨ – za obecność Jezusa, który nieustannie karmi i umacnia nasze serca.
🙏 Modliły się także o wytrwanie w wierze, o otwarte serca na Boga oraz o życie pełne Jego łaski i miłości. Szczególną radością było aktywne zaangażowanie dzieci i rodziców w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego 📖 oraz procesję z darami 🎁.
💛 Dzieciom życzymy, aby Pan Jezus obecny w Eucharystii zawsze był dla nich światłem i siłą na każdy dzień. Niech wzrastają w wierze, miłości i radości płynącej z bliskości Boga. ✨
‼️Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody administratora‼️