04/04/2026
Dziś spotkaliśmy się w naszej świątyni, by poświęcić pokarmy na stół wielkanocny. Był to naprawdę piękny i ciepły czas – taki, w którym można było na chwilę się zatrzymać i po prostu być razem.
Na twarzach ludzi było widać radość, uśmiech i taką spokojną nadzieję.
W naszych koszyczkach przynosiliśmy nie tylko pokarmy, ale też to, co nosimy w sercu – wdzięczność, troski i dobre pragnienia.
Może ktoś odnajdzie siebie na zdjęciach i jeszcze raz wróci do tej chwili 😊 To były proste momenty, ale właśnie one najbardziej budują naszą wspólnotę.
Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za obecność i wspólnie spędzony czas!
Wszystkiego dobrego dla wszystkich – niech Zmartwychwstały Pan Wam błogosławi!